پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۴

تکریم و معارفه سرپرست دانشکده بهداشت برگزار شد

تکریم و معارفه سرپرست

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشکده بهداشت با حضور رئیس، معاونین، مدیران، مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی کردستان و اعضای هیئت علمی و پرسنل این دانشکده روز چهارشنبه، ۱٥ شهریور ماه در محل سالن شهید رستم‌پور دانشکده پزشکی سنندج برگزار گردید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات دکتر افشین ملکی در دوران تصدی و تبریک انتصاب دکتر امید گیاهی به عنوان سرپرست جدید دانشکده بهداشت، به مفدا کردستان گفت: "یکی از برنامه‌های اجرایی طرح تحول در دانشگاه، جوان سازی و ایجاد بستر لازم جهت فعالیت و بکارگیری افراد با استعداد و صاحب ایده‌های نو با همکاری رٶسا و مدیران قبلی و انتقال تجارب آنان می‌باشد".
ایشان همچنین با تاکید بر عدم وابستگی و قائم بودن سیستم و علم مدیریت به یک فرد خاص افزودند: "برای آبادانی کشور علاوه بر وجود نیروهای نظامی، دستیابی به دانش و تکنولوژی مدرن دنیا نیز امری ضروری است و این مستلزم تربیت و پرورش مدیران، بکارگیری و توانمندسازی نیروهای جدید و انتقال تجارب به آنان است".
دکتر واحدی  ضمن قدردانی از خدمات دکتر ملکی، از ایشان به عنوان استاد تمام بهداشت و مایه افتخار دانشگاه، فردی متعهد، مومن و حامی امنیت ملی نام برد و با تاکید بر پیشرفت و ایجاد جهش در دانشگاه، به دکتر گیاهی توصیه کرد: "علاوه بر داشتن همکاری و همدلی با معاونین، مدیران و پرسنل دانشگاه، جهت تصمیم گیری و اقدامات لازم در درجه اول به شرع مقدس رجوع کند و در صورت عدم استباط از آن در درجه دوم به قانون، در درجه سوم به وجدان خود و در درجه چهارم به مشورت و درخواست کمک از دکتر ملکی و رئیس دانشگاه توجه نماید".
مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز در این مراسم گفت: کسانی که مدیریت یک مجموعه را برعهده می‌گیرند باید بعد از پایان مدت دوران تصدی خود، مدیران لایق و توانمند را پرورش و جایگزین نمایند.
حجت الاسلام و المسلمین عارضی افزود: "دکتر ملکی با توجه به داشتن تعامل و مشارکت فعال با مجموعه فرهنگی دانشگاه، از سرمایه‌های ملی می‌باشد که باید با تربیت مدیر جدید، تجارب ارزنده خود را به دکتر گیاهی که فردی متواضع و دارای ایده و افکار نو است منتقل نماید"
رئیس قبلی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز ضمن قدردانی از تلاش‌های رئیس دانشگاه و همکاری معاونین، مدیران و پرسنل دانشگاه در طول دوران تصدی خود، انتصاب شایسته دکتر گیاهی را تبریک گفت.
دکتر افشین ملکی دوران مدیریت خود را فرصتی برای کسب تجربه دانست و افزود: "امیدوارم بتوانم از فراغت ایجاد شده در جهت انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی جهت افزایش آگاهی و دانش علمی و بکارگیری آن در دانشگاه استفاده نمایم".
سرپرست جدید دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز در ادامه ضمن قدردانی از حمایت‌های رئیس دانشگاه و زحمات رئیس قبلی دانشکده بهداشت، گفت: "سعی می کنم با کمک و استفاده از تجارب دکتر ملکی و همکاری سایر مدیران و پرسنل دانشکده با ایجاد ارتباط بیشتر با معاونت‌ها و حوزه‌های مختلف دانشگاه و بکارگیری ایده‌های جدید گامی در راستای توسعه دانشکده در جهات مختلف بردارم.
دکتر امید گیاهی ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات همکاران، بر استفاده از تمامی پتانسیل موجود در دانشکده،بخصوص  بانوان در دانشکده، جذب نیروی کارآمد، تنوع در ساختار دانشکده و بهبود فضای فیزیکی دانشکده تاکید کرد.
در پایان این مراسم پس از اهدا لوح تقدیر و جوایزی به دکتر ملکی، حکم ابلاغی دکتر گیاهی نیز توسط رئیس دانشگاه به وی اهدا شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.