شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۶

پایان کار، کاروان ورزشی جندی شاپور اهواز در سیزدهمین المپیاد ورزشی قهرمانی دختران دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور

اهواز1

کسب 2مدال طلا، یک مدال نقره، سه مدال برنز، پنج عنوان پنجم تا هشتم و در نهایت قرارگرفتن در رتبه ی هفتم رنکینگ کشوری از بین ۵۵ واحد دانشگاهی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور حاصل تلاش دختران دانشگاه، درسیزدهمین المپیاد ورزشی وزات بهداشت بود.

مهندس محمد علی افشه مدیر تربیت بدنی دانشگاه، از پایان کاردخترانِ ورزشکار جندی شاپور اهواز در سیزدهمین المپیاد ورزشی قهرمانی دختران دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور خبر داد و گفت ضمن تبریک به مناسبت عید غدیر خم و همچنین مصادف با این ایام فرخنده، دختران غیور و متعصب جندی شاپور اهواز عملکرد مناسبی در سیزدهمین المپیاد ورزشی از خود به نمایش گذاشتند.

افشه افزود: المپیاد ورزشی قهرمانی دختران دانشگاه های  علوم پزشکی سراسر کشور هر دو سال یکبار برگزار می شود، با توجه به اعلام آمادگی تیم دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این مسابقات با همت تمامی عوامل اجرایی، پرسنل و کارشناسان این مدیریت اقدام به برگزاری اردو ۴۶ روزه کردند که خوشبختانه توانستیم یک تیم منسجم را راهی مهمترین رویداد ورزشی  دانشگاه های علوم پزشکی  نماییم.

مدیرتربیت بدنی دانشگاه تصریح کرد: علیرغم هوای شرجی و گرمای طاقت فرسای شهرستان اهواز و با همت و پشتکار تمام دانشجویان و همچنین با پشت سر گذاشتن مسابقات متعدد تدارکاتی و شرکت در تورنومنت های کشوری توانستیم آمادگی تمامی تیم ها  را جهت شرکت در المپیاد به سطح مطلوبی از آمادگی برساینم.

افشه در ادامه گفت بیش از ۹۰ درصد از دانشجویان شرکت کننده در این المپیاد دانشجویانی بودند که از ابتدا تحت آموزش مربیان ورزشی این دانشگاه قرار گرفتند و فاقد هر گونه سابقه ورزشی بوده اند.

 وی عنوان کرد پس از به پایان رسیدن اردو و فرارسیدن المپیاد ورزشی با در نظر گرفتن تفاوت قابل توجه شرایط آب و هوای شهرکرد، به عنوان میزبان این دور از مسابقات، کاروان ورزشی دانشگاه یک روز قبل از شروع مسابقات به شهرکرد اعزام شد.

 وی در ادامه تصریح کرد: رقابت های دانشجویان ورزشکار ما در واقع یک رقابت یکطرفه با قهرمانان ملی و ورزشکاران ملی پوش بود که این نشان دهنده سطح کیفیت فنی بالای  سیزدهمین المپیاد ورزشی قهرمانی دختران دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور است که با این وجود  سرانجام کاروان ورزشی دانشگاه اهواز با کسب 2مدال طلا، یک مدال نقره، سه مدال برنز، پنج عنوان پنجم تا هشتم و در نهایت قرارگرفتن در رتبه ی هفتم رنکینگ کشوری از بین ۵۵ واحد دانشگاهی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشورغیرتمندانه به کار خود پایان دادند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه در پایان ضمن تبریک این موفقیت به  همه دانشگاهیان جندی شاپو ازحمایت های دکتر ایدنی رئیس دانشگاه، زحمات بی دریغ و شبانه روزی  معاون فرهنگی و دانشجویی،همکاری  دکتر بیژن حسین پور مدیر امور دانشجویی در اسکان دانشجویان ، مربیان ، سرپرستان، کارشناسان مدیریت بدنی،سرپرستان خوابگاه ها و  تمامی زحمتکشان عرصه ورزش که در کسب این موفقیت سهیم بودند تشکرو قدردانی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.