یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲

پیام تبریک دکتر کوروش عزیزی به مناسبت قهرمانی کاروان ورزشی حضرت احمدبن موسی(ع)

دکتر کوروش عزیزی

دکتر کوروش عزیزی، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به مناسبت قهرمانی کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، پیامی ارسال نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم

سر بر سجده شکر می نهیم و همانند همیشه از خداوند متعال سپاسگزار و متشکر می گردیم که باز هم لطف خود را شامل شیراز و دانشگاه علوم پزشکی این شهر نمود و درود می فرستیم بر رسول خاتم او و ائمه بزرگوار که با نظر ویژه خود همیشه و همیشه حامی و راهنمای ما در مسیرهای سخت بوده اند.

قهرمانی چند بارهء کاروان ورزشی علوم پزشکی شیراز و کسب افتخار برای پنجمین سال متوالی این کاروان در بالاترین سطح از ورزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خود مبین آن است که هر گاه فعل خواستن با لحن اراده به درستی صرف گردد، پیروزی و اقتدار در همان نزدیکی هاست.

بی شک، کسب پنج دوره افتخار آفرینی در عرصه ورزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور بصورت متوالی، بدون برنامه ریزی های علمی کلان و مدیریتی سنجیده و کارآمد و نیز همدلی و همراهی یک پارچه همه دست اندرکاران ورزش دانشگاه به هیچوجه میسر نبود.

آن غیرت و غروری که در چهره یکایک ورزشکاران، مربیان و سرپرستان تیم ها نمودار بود، خود از اراده ای آهنین برای پیروزی مطلق و مقتدرانه حکایت داشت و در اینجا به جرات اظهار می دارم که کاروان ورزشی علوم پزشکی شیراز، قهرمانی را از لحظه آغاز رقابت ها حس می نمود و طلب می کرد.

و باز خداوند را شاکریم که همه این مدال ها و جام های قهرمانی، همیشه به نشان بزرگ پهلوانی نیز مزین بوده اند و ورزشکاران ما پیش و بیش از آنکه قهرمان باشند، مقتدرانه پهلوان هستند و منش و اخلاق پهلوانی را پیشهء ورزش و زندگی خود نموده اند.

بنده، این پیروزی بزرگ و این قهرمانی مقتدرانه را ابتداء به حضور مقدس حضرت احمدبن موسی(ع) که کاروان ورزشی ما مزین به نام مطهر ایشان می باشد و نظر و کرامت این بزرگوار در تمامی لحظات همراه ورزشکاران ما بود تبریک گفته و تهنیتی ارزشمند به همراه خسته نباشیدی جانانه را تقدیم یکایک ورزشکاران غیور، مربیان تلاشگر و سرپرستان خستگی ناپذیر این کاروان ورزشی می نمایم.

همچنین بر خود فرض می بینم تا دست برگزار کنندگان و میزبانان این تورنمنت بزرگ را صمیمانه فشرده و به آنان نیز خدا قوت بگویم چرا که میزبانی و مدیریت چنین واقعه بزرگ ورزشی با اینچنین حجمی از مهمانان و تنوع رشته های رقابتی، کاری بس سخت و طاقت فرساست.

از حمایت های بی دریغ ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز و نیز معاون توسعه منابع این دانشگاه که با وجود همهء محدودیت ها و تنگناهای موجود، هیچگاه ما را تنها و بلاتکلیف نگذاشتند نیز نهایت تقدیر و تشکر را به عمل می آوریم.

در پایان لازم است تا باز هم یادآوری نمایم که کسب افتخار قهرمانی بسیار سخت است ولی حفظ آن بارها سخت تر و دشوارتر می باشد، پس از همین لحظه و در حالیکه ورزشکاران ما مشغول برگزاری جشن پیروزی و قهرمانی خود هستند، برنامه ریزی های لازم جهت حضور با اقتدار و قدرتمند در چهاردهمین المپیاد را آغاز می نمائیم.

خدا یار و یاورتان باد

دکتر کوروش عزیزی

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.