یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد:

مسابقات شنای هفته دولت برگزار شد

مسابقات شنا هفته دولت

این رقابت ها که در سه رده سنی زیر ۳۵، ۳۵ تا ۴۵ و بالای ۴۵ سال برگزار گردید، به شکل مستقل و توسط مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اجراء شد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، مسابقات شنای یادوارهء شهیدان رجایی و باهنر در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار و برندگان این مسابقات معرفی شدند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این باره گفت: این مسابقات که با حضور کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و واحدهای تابعه دانشگاه در کلیه شهرستان های استان برگزار گردید، با استقبال خوب شناگران و ورزشکاران دانشگاه علوم پزشکی شیراز مواجه شد.

دکتر حیدر صفرپور ادامه داد: این رقابت ها که در سه رده سنی زیر ۳۵، ۳۵ تا ۴۵ و بالای ۴۵ سال برگزار گردید، به شکل مستقل و توسط مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اجراء شد.

وی گفت: این مسابقات که به مناسبت هفته دولت و یادواره شهیدان والا مقام، رجایی و با هنر برگزار شد، تماما در مجموعه ورزشی ولایت و با امکانات اختصاصی این دانشگاه اجرایی شد.

صفرپور اظهار داشت: پس از انجام رقابت های سخت و نزدیک به هم در رده سنی زیر ۳۵ سال  آقایان، محمد حسن کشاورز، علیرضا رحیمی طلب و سجاد نصیر و در رده سنی ۳۵ تا ۴۵ سال، آقایان ابوذر اسلامی نسب، محمد رضا سقائیان فرد و علی نوروز پور توانستند به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست بیاورند.

او در ادامه گفت: در رده سنی بالای ۴۵ سال هم سعید شبان سروستانی، رضا اعظمی و دکتر سعید نعمتی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.

صفرپور از استمرار مسابقات و رقابت های ورزشی در گروه های اساتید، کارکنان و دانشجویان در طول سال و مناسبت های مختلف خبر داد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.