یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱

جشن عید غدیر در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم  برگزار شد

جشن غدیر

جشن عید غدیر با استقبال پرشور همکاران معاونت های فرهنگی و دانشجویی و غذا و دارو  در سالن علامه طباطبایی این ساختمان برگزار شد.

به گزارش مفدا قم ، جشن عید غدیر با استقبال پرشور همکاران معاونتهای فرهنگی و دانشجویی و غذا و دارو روز یکشنبه در سالن علامه طباطبایی این ساختمان  برگزار گردید.
دکتر حکیم الهی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم  در این جشن ضمن تبریک این عید بزرگ گفت: قرآن نسبت به غدیر نگاه ویژه ای دارد و با نشانه های خاص و غیر قابل انکار و با تأکید فراوان ، آن را بیان می کند.
وی بیان کرد؛با توجه به آنکه کشور اسلامی ما قلب شیعه در جهان است و تمام ویژگی دینی ما در جهان به دلیل اعتقادات شیعی ماست از نظر عقلی و اعتقادی و با توجه به نصوص معتبر و دستور بزرگان دین عید غدیر باید بزرگترین عید ما باشد و در حیطه عمل این اعتقاد باید در نحوه عملکرد مسئولین و مردم جاری و ساری باشد.
معاون فرهنگی و دانشجویی با بیان اینکه همه احادیث در مورد غدیر دارای یک شاخصه مشترک هستند، تاکید کرد: شاخصه همه این احادیث این است که امت بدون امام و رهبر شکست خورده است و نمی تواند پیش برود و علت این همه تأکید بر این روز نیز همین است.
در ادامه این مراسم یکی از ذاکرین اهل بیت به مدیحه سرایی پرداخت.
در پایان این مراسم از سادات این معاونت ها با اهدای لوح تندیس مزین به نام اسماء الحسنی تقدیر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.