دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۷

در جشنواره نشریات دانشجویی کشور:

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به کسب پنج رتبه شد

تیتر 10 بوشهر

نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دهمین جشنواره سراسر رسانه و نشریات دانشجویی کشور موسوم به تیتر 10 موفق به کسب پنج رتبه شدند.

بزرگ‌ترین رویداد نشریات دانشجویی کشور با حضور بیش از هزار  نفر از دانشجویان فعال در عرصه نشریات دانشجویی از ۱۳ تا ۱۵ شهریورماه به میزبانی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

 به گزارش مفدا بوشهر در این میان نشریات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر که برای اولین در این رقابت کشوری شرکت کرده بودند، درمجموع موفق به کسب پنج رتبه شدند.

در بخش رقابت درون دستگاهی وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به کسب سه مقام برتر شامل: رتبه سوم در بخش ویژه با موضوع طرح تحول نظام سلامت توسط آقای افشین زارع علی‌آباد از نشریه ضربان، رتبه سوم در بخش نشریات صوتی برگزیده توسط نشریه صوتی رادیو دریا به مدیرمسئولی و سردبیری خانم ساناز کاوه و رتبه سوم در بخش طرح جلد برگزیده توسط آقای مختار کردی از نشریه ارغنون شد.

  همچنین در بخش رقابت سراسر که بین همه دانشگاه‌های کشور برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به کسب دو مقام برتر شامل: رتبه سوم در بخش ویژه با موضوع طرح تحول نظام سلامت توسط آقای افشین زارع علی‌آباد از نشریه ضربان و رتبه سوم در بخش نشریات صوتی برگزیده توسط نشریه صوتی رادیو دریا به مدیرمسئولی و سردبیری خانم ساناز کاوه شد.

این دوره از جشنواره در پنج بخش نشریات برگزیده، آثار برگزیده، مجازی، نویسندگان برتر و بخش ویژه برگزار شد.

  در بخش ویژه دهمین دوره جشنواره رسانه و مطبوعات، موضوعاتی نظیر بررسی فرصت‌ها و آسیب‌های طرح تحول سلامت، نقد و بررسی آسیب‌های اجتماعی ( اعتیاد، فقر، طلاق و مشکلات ازدواج، فساد و ...)، برجام، پسابرجام و تعامل عزتمندانه با جهان برای تولید آثار مرتبط معرفی شدند. 

همچنین در حاشیه این جشنواره کارگاه‌های آموزشی نشریات با موضوعات مختلف و با حضور اساتید مجرب درزمینهٔ نشریات برای دانشجویان و کارشناسان نشریات دانشگاه‌ها برگزار شد.

گفتنی است معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با تبریک به دانشجویانی که موفق به کسب رتبه و افتخار آفرینی برای دانشگاه شدند یادآور شد: به زودی در آیینی از برگزیدگان جشنواره تیتر ۱۰ در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر خواهد شد.

انتهای پیام/ س. ر

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.