سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱

بازدید جمعی از معتمدین اقوام سیستانی از طرح‌های در حال تکمیل دانشگاه علوم پزشکی زابل

زابل

جمعی از ریش سفیدان و معتمدین اقوام سیستانی (مجمع توسعه سیستان) از طرح‌های در حال تکمیل دانشگاه علوم پزشکی زابل بازدید کردند.

به گزارش مفدا زابل، نوزدهم شهریور ماه جمعی از ریش سفیدان و معتمدین سیستانی (مجمع توسعه سیستان با اهداف اجتماعی در راستای توسعه سیستان) از طرح‌های در حال تکمیل دانشگاه علوم پزشکی زابل بازدید کردند.

ساختمان کلینیک تخصصی و فوق تخصصی زابل واقع در خیابان هامون روبروی استادیوم ورزشی اولین مکانی بود که مورد بازدید این جمع قرار گرفت. از دیگر بخش‌هایی که مجمع توسعه سیستان از آن دیدن کردند، مرکز تنفسی، بلوک زایمانی، غربالگری سرطان، طرح توسعه اورژانس و مرکز درمانی سل نیز از طرح های در حال اتمام بخش درمان جنب بیمارستان امیرالمومنین بود.

دکتر علی اکبر نصیری در خصوص این پروژه گفت: این کلینیک تا پایان مهرماه سال جاری به اتمام خواهد رسید و ۵۰ اتاق ویژه متخصصین و پزشکان فوق تخصص در مکانی جدید به بیماران خدمات خواهد داد که در فضای مطلوبتر و مجهزتر ارایه خدمات به شکل بهتری انجام می‌شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل افزود: این ساختمان سه طبقه، ۳۰۵۰ متر مریع زیر بنا دارد و در راستای طرح تحول سلامت آغاز و به‌زودی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

نصیری در خصوص طرح‌های مذکور گفت: با اتمام این طرح‌ها شاهد تحول مناسبی در ارایه خدمات درمانی خواهیم بود.

وی در پایان از حضور و بازدید ریش سفیدان و معتمدین سیستانی از طرح های عمرانی این دانشگاه قدردانی کرد و افزود: این حضور نشانگر توجه شما به دغدغه های مردم است، لذا ما در دانشگاه علوم پزشکی زابل با امید به خداوند متعال و همت همکاران تلاش خواهیم کرد بهترین شرایط خدمات رسانی را مهیا کنیم چون اعتقاد داریم این حق مردم است و وظیفه همه ما رضایتمندی این عزیزان.

تعدادی از بزرگان اقوام سیستانی نیز ضمن قدردانی از تلاش‌های رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل و همکارانش، به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند. سردار فیروزی جهانتیغ نیز از زحمات رییس و مجموعه دانشگاه تشکر و قدردانی کرد، وی حمایت خود را از رییس دانشگاه به واسطه عملکرد مطلوبش اعلام کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.