سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱

«مفداهای» دانشگاه‌های علوم پزشکی مهرماه رتبه‌بندی می‌شوند

سومین نشست شورای هماهنگی مفداها

در سومین نشست شورای هماهنگی مفداهای دانشگاه‌های علوم پزشکی مقرر شد عملکرد پایگاه‌های علوم پزشکی مفدا در نیمه نخست سال جاری بررسی و رتبه بندی این مجموعه وب‌سایت‌ها در مهرماه انجام شود.

به گزارش مفدا، سومین نشست شورای هماهنگی مفداهای دانشگاه‌های علوم پزشکی امروز ۲۱ شهریورماه با حضور مهدی معماری، مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و نمایندگان مدیران روابط عمومی معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی در ستاد مرکزی وزارت بهداشت برگزار شد.

در این نشست شاخص‌های رتبه‌بندی پایگاه‌های اطلاع‌رسانی مفدا که در جلسات گذشته تعریف و تبیین شده بود، بار دیگر به تفصیل بررسی و یکی از مفداهای دانشگاهی به صورت آزمایشی رتبه‌بندی شد تا نمایندگان مدیران روابط عمومی‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی با ساز و کار رتبه‌بندی مفداها آشنا شوند.  

در این نشست همچنین مقرر شد که عملکرد مفداهای دانشگاهی در بازه زمانی اول فروردین تا ۳۱ شهریورماه ۹۶ بررسی و نخستین رتبه بندی مفداها مهرماه جاری انجام شود.

بررسی شاخص‌های ارزیابی کانال‌های تلگرامی، از دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و شاخص‌هایی برای سنجش و پایش کانال‌های تلگرامی زیرمجموعه مفداهای دانشگاهی تعریف و تبیین شد

این نشست دو روزه، فردا، چهارشنبه ۲۲شهریورماه با ادامه بررسی شیوه‌نامه رتبه‌بندی مفداهای دانشگاه‌های علوم پزشکی و رتبه‌بندی آزمایشی تعداد دیگری از مفداها به کار خود پایان می‌دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.