یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰

حضور دبیر شورا صنفی مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در پنجمین نشست سراسری دبیران

پنجمین نشست سراسری دبیران شوراهای صنفی مرکزی دانشگاه‌های علوم پزشکی به روایت تصویر

نوید مظاهری در پنجمین نشست سراسری دبیران شوراهای صنفی مرکزی دانشگاه‌های علوم پزشکی حضور یافت. پنجمین نشست سراسری دبیران شوراهای صنفی مرکزی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور صبح روز یکشنبه در سالن اجلاس معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با حضور دبیران مرکزی شورای صنفی آغاز شده است.

به گزارش مفدا، پنجمین نشست سراسری دبیران شوراهای صنفی مرکزی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور صبح روز یکشنبه در سالن اجلاس معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با حضور دکتر افسانه صادقی رئیس اداره رفاهی و امور خوابگاه‌های وزارت بهداشت و نیز دبیران مرکزی شورای صنفی آغاز شد.

در این نشست  دبیران مرکزی شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در خصوص راهکارها و ارایه بهبود مسائل مربوط به امور خوابگاه‌ها، مسائل رفاهی، تسهیلات رفاهی دانشجویی و مسائل مربوط به آیین نامه شوراهای صنفی بحث و تبادل نظر خواهند کرد.

در این نشست در خصوص اصلاح و بازنگری آیین نامه شورای صنفی و رفع  نواقص و مشکلات مربوط به آیین نامه شوراهای صنفی توسط دانشجویان و دبیران شوراهای صنفی مرکزی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور  صحبت‌هایی ارایه شد.

در این نشست مقرر شد فعالیت شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی به ۴ کمیته خوابگاهی، تغذیه‌ای، آیین نامه شورای صنفی و تسهیلات دانشجویی تقسیم بندی شود تا اعضا و دبیران شوراهای صنفی به سهولت بتوانند به رفع مشکلات و مطالبات مربوط به دانشجویان بپردازند.

همچنین در این نشست در خصوص تمدید و تغییر زمان برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی و رفع مشکلات ونواقص مربوط به آیین نامه شورای صنفی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

این نشست دو روزه، طی روزهای ۲۶  و ۲۷ شهریور ماه در سالن اجلاس معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با حضور اعضا و دبیران شوراهای صنفی مرکزی دانشگاه‌های علوم پزشکی و همچنین مسئولانی از اداره رفاهی وزارت بهداشت برگزار خواهد شد.

 

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.