چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳

در آستانه سال تحصیلی جدید؛

نشست صمیمی مدیر دانشجویی و رئیس اداره نقلیه با رانندگان سرویس های دانشجویی صورت گرفت

نقلیه

در آستانه سال تحصیلی جدید مدیر دانشجویی و رئیس اداره نقلیه از اتوبوسهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بازدید کردند.

به گزارش مفدا هرمزگان؛ مدیر دانشجویی به همراه رئیس اداره نقلیه دانشجویی در نشستی صمیمی با رانندگان ضمن تشکر و قدردانی از زحماتشان در سال گذشته در امر جابجایی دانشجویان ، به بررسی مشکلات در سال گذشته و تقویت نقاط ضعف پرداختند. در پایان نشست از کلیه اتوبوسهای استیجاری نیز بازدید کردند و در این بازدید از نظر ایمنی و فنی اتوبوسها اعم از کپسول آتش نشانی، جعبه کمکهای اولیه ، سیستم های خنک کننده و تهویه  چک و کنترل شد مهدی تدریس حسنی مدیر دانشجویی در این خصوص عنوان کرد : با فعالیت منظم طبق برنامه سرویس های دانشجویی ، میزان رضایتمندی از خدمات سرویس ها افزایش می یابد و هم اکنون دانشگاه از نظر ارائه این خدمات در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

 عبدالمجید رزم پور رئیس اداره نقلیه اضافه کرد در سال گذشته با تعداد ۱۷ دستگاه اتوبوس و ۳ دستگاه مینی وبوس کار جابجایی دانشجویان صورت گرفته است و امسال نیز با برنامه ریزی دقیق تر  این خدمات در مسیرهای مشخص از ابتدای مهر ماه انجام خواهد شد. وی ادامه داد این سرویس ها  علاوه بر ایاب و ذهاب دانشجویان ازخوابگاهها به مراکز آموزشی و درمانی، در انجام مراسمات ملی و مذهبی و فوق برنامه  و بازدیدهای علمی فعالیت می کردند. رزم پور تاکید کرد ارائه خدمات مطلوب سرویس ها با کیفیت بهتر تا پایان سال با بازدیدهای ماهیانه تداوم می یابد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.