یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸

استقبال تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از دانشجویان جدید الورود

ثبت نام دانشجویان جدید الورود

تشکل‌ها و کانون‌های فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان هم‌زمان با ثبت نام دانشجویان جدیدالورود با برپایی غرفه‌هایی از دانشجویان جدید الورود استقبال کردند.

به گزارش مفدا کاشان، تشکل‌های بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی، انجمن اسلامی و کانون‌های فرهنگی دانشجویی "هلال احمر"، "قرآن و عترت"، "ایثار"، "آوای مهر" و "آرزوی سپید" هرکدام به نحوی سعی داشتند به نحوی شایسته از دانشجویان جدید الورود استقبال کنند.

در سمتی تشکل "بسیج دانشجویی" دانشگاه شاخه گل و بسته فرهنگی تولید ملی به جدید الورودها اهدا می‌کرد و  با برپایی غرفه‌ای با فضا سازی سنتی عکس یادگاری از دانشجویان و خانواده‌هایشان ثبت می‌کرد تا خاطره ای خوش از اولین روز حضور دانشجویان برایشان به یادگار بگذارد. 

در سویی دیگر از دانشگاه "انجمن اسلامی" دانشگاه ضمن معرفی کمیته‌ها ی خود، با همراهی دانشجویان جدید الورد در فرایند ثبت نام، آنان را تا آخرین مرحله ثبت نام همیاری می‌کردند.

اعضای "کانون هلال احمر" نیز با برپایی چادر هلال احمر ضمن معرفی اهداف و فعالیت‌های خود، با توزیع سیب به عنوان نماد سلامت به دانشجویان مشاوره تغذیه می‌دادند.

دانشجویان عضو "کانون آوای مهر" هم با فروش شربت خاک شیر و آب هویج به نفع کودکان بی سرپرست کانون خود را به جدیدالورودها معرفی می‌کردند و از دانشجویان جدید الورد در کانون خود عضوگیری می‌کردند.

همچنین "کانون قرآن و عترت دانشگاه با اهدای فال قرآنی دانشجویان قرآنی را جذب می‌کردند.

غرفه‌ای به همت اداره تربیت بدنی دانشگاه ضمن جذب دانشجویان ورزشکار، رشته‌های ورزشهای  قهرمانی و  همگانی را به دانشجویان معرفی می‌کرد. از اقدامات این غرفه اندازه گیری BMl، برگزاری مسابقه دارت و اهدای جوایزی ورزشی بود که می‌توان به آن اشاره کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.