یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹

اجرای طرح پایش سلامت روان جهت دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی ۹۷-۹۶

طرح پایش سلامت روان

در راستای دستورالعمل اجرایی پروژه جامع پایش سلامت روان دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ، طرح پایش سلامت روان ویژه دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه علوم پزشکی گناباد همزمان با ثبت نام حضوری بصورت آنلاین و با پرسشنامه CAQ انجام پذیرفت.

به گزارش مفدا گناباد - مسئول اداره مشاوره و سلامت روان گفت: در راستای دستورالعمل اجرایی پروژه جامع پایش سلامت روان دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ، طرح پایش سلامت روان ویژه دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه علوم پزشکی گناباد همزمان با ثبت نام حضوری انجام پذیرفت.

ایشان هدف اجرای طرح پایش آنلاین سلامت روان دانشجویان را غربالگری و مداخله جهت تمامی رشته های علوم پزشکی عنوان نمود.
حاجی وثوق با بیان اینکه طی سال های قبل غربالگری دانشجویان فقط برای دانشجویان جدیدالورود و به شکل پرسشنامه ای انجام می گرفت، افزود: در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ طرح پایش سلامت روان بصورت آنلاین و با پرسشنامه CAQ بر اساس دستورالعمل وزارت متبوع انجام می گیرد. دانشجویان می توانند جهت ورود به سامانه با وارد کردن آدرس سامانه http://۵.۶۳.۱۵.۳۱/consul/default.aspx به سوالات پاسخ دهند.
رئیس اداره مشاوره و روانشناختی در پایان با بیان اینکه اجرای این طرح بسیار ضروری و مهم است و از کلیه دانشجویان خواستاریم پرسشنامه را تکمیل نمایند، گفت: لازم به توضیح است در صورتیکه بعد از ورود به سامانه به هر دلیلی نتوانستند پرسشنامه را تکمیل و کدرهگیری دریافت نمایند به مشاور دانشگاه جهت آزمون مجدد مراجعه نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.