دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵

رییس دانشکده بهداشت و تغذیه در گفتگو با مفدا؛

دانشجو باید محقق، جوینده‌ی دانش و به دنبال حل مسائل باشد

مصاحبه مدیران دانشگاه/لرستان

دکتر ابراهیم فلاحی در در گفتگو با مفدا گفت: دانشجو باید محقق، جوینده‌ی دانش و به دنبال حل مسائل باشد

به مناسبت ورود دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبرنگاران کمیته‌ی دانشجویی مفدا_لرستان به مصاحبه با دکتر فلاحی رئیس دانشکده‌ی بهداشت و تغذیه نشستند که در ذیل می‌خوانیم:
 

خبرنگار مفدا_لرستان: مفتخریم که در خدمت شما هستیم، پیامتان به دانشجویان جدید الورود چیست؟

دکتر فلاحی: در ابتدا خدمت دانشجویان عزیز جدیدالورود خیرمقدم عرض می‌کنم و قبولی آنان را در رشته های مربوطه تبریک می گویم. محیط دانشگاه محیط جدیدی است که به دلایلی با محیط دبیرستان تفاوت دارد. دانشجو باید محقق، جوینده‌ ی دانش و به دنبال حل مسائل باشد.

خبرنگار مفدا_لرستان:انتظار شما از دانشجویان جدید الورود چیست؟

انتظارم از آنان این است که رکن اساسی کارشان مطالعه، درس و تحصیل باشد، و در رابطه با آیین‌نامه‌های انضباطی دانشگاه نیز آنان موظف به رعایت نکات مذکور در آن می‌باشند، و تمامی دانشگاه‌های جهان قوانین انضباطی خاص خود را دارند که دانشجویان موظف به اجرای آن هستند. همچنین آشنایی با قوانین آموزشی بسیار حائز اهمیت است چرا که ممکن است عدم آشنایی با این قوانین موجب ایجاد مشکلات عدیده‌ای در حین تحصیل شود. از قبیل دیر فارغ‌التحصیل شدن و یا تداخل واحد ها باهم و ...

دررابطه با دانشجویانی که از خانواده دور هستند و ممکن است از این جهت تحت فشار باشند مراکز مشاوره آماده خدمت‌رسانی به دانشجویان عزیز می‌باشد.

خبرنگار مفدا_لرستان:شنوای کلام آخر شما هستیم:

امیدوارم دانشجویانی که وارد دانشکده‌ی بهداشت و تغذیه شده‌اند ذهن خود را بیشتر متمرکز درس خواندن کرده و در پایان دوره‌ی کارشناسی درصد عمده‌ای از آنان وارد مقاطع تحصیلی بالاتر شوند. واگر موفق به انجام این مهم نشدند، با هر آنچه که از دانشکده‌ی ما فراگرفته‌اند در ارتقاء سلامت جامعه و کمک به مردم موفق بوده و در حد توان برای خدمت به خلق بکوشند.

از اینکه وقتتان را در اختیار مفدا گذاشتید سپاسگزارم.
خبرنگاران مفدا:
سارا کوه‌نشین
مریم زهابی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.