چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹

اولین کارگاه توجیهی انضباطی ویژه دانشجویان جدیدالورود برگزار شد

كارگاه انضباطي كاشان

اولین جلسه آموزشی توجیهی شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه در راستای پیشگیری از بروز تخلفات در محیط های آموزشی و پژوهشی و ارائه آموزش های لازم به دانشجویان جدیدالورود برگزار شد.

به گزارش مفدا کاشان،  علی درودگر دبیر شورای انضباطی بدوی دانشجویان در این باره گفت، اولین کارگاه آموزشی توجیهی شورای انضباطی با حضور ۳۵ نفر از دانشجویان رشته دندانپزشکی ورودی ۹۶  از ساعت ۸/۳۰ الی ۱۰ روز سه شنبه مورخ ۱۱ مهر برگزار گردید.

ایشان با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این کارگاهها، آشنایی دانشجویان جدیدالورود با قوانین و مقررات محیط آموزشی و پژوهشی و صیانت از جایگاه رفیع دانشگاه و دانشجو  است، گفت در این کارگاهها دانشجویان با مفاد آیین نامه و شیوه نامه اجرایی انضباطی دانشجویان و شیوه نامه اجرایی رفتار و پوشش حرفه‏ ای دانشجویان در محیط های آموزشی و درمانی و همچنین بخشهایی از آیین نامه اسکان و مقررات انضباطی خوابگاههای دانشجویی آشنا می شوند.

در پایان این کارگاهها برابر دستورالعمل شورای مرکزی انضباطی دانشجویان تعهدنامه انضباطی از دانشجویان جدیدالورود اخذ می گردد.

گفتنی است این کارگاهها به صورت مجزا و به تفکیک رشته و یا دانشکده با هماهنگی آموزش دانشکده ها ویژه کلیه دانشجویان جدیدالورود برگزار می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.