سه‌شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳

در راستای اهداف طرح تحول و نوآوری در آموزش صورت گرفت:

بازدید هیات عالی رتبه دانشگاه نیواولم از دانشگاه/انعقاد تفاهم نامه همکاری

بازديد كاشان

در راستای اهداف طرح تحول و نوآوری در آموزش و اجرایی سازی بسته بین المللی سازی دانشگاه، بازدید هیات عالی رتبه دانشگاه نیواولم المان ( Neu-Ulm University of Applied Sciences) از دانشگاه روز دوشنبه مورخ 10/7/96 انجام و طی آن نشست مشترکی با مسئولین دانشگاه با موضوع توسعه همکاری های مشترک دو دانشگاه به ویژه در راستای ماموریت ویژه دانشگاه "توسعه دانش فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی" برگزار شد.

رئیس دانشگاه در ابتدای نشست ضمن خیرمقدم، به معرفی دانشگاه و ظرفیت های آن در عرصه های مختلف آموزشی، پژوهشی و درمان پرداخت.

دکتر اسماعیل فخاریان مشاور عالی رئیس دانشگاه نیز، در خصوص جایگاه پزشکی در کاشان سخنانی بیان کردند.

دکتر همایون نادریان معاون آموزشی دانشگاه نیز در این نشست، ضمن معرفی حوزه آموزش، به اهداف طرح تحول و ماموریت ویژه دانشگاه سخنانی را بیان کرد.

رئیس دانشگاه نیوالم نیز در ادامه جلسه، در خصوص معرفی دانشگاه مربوطه و زمینه های همکاری های مشترک سخنانی را ارائه نمود.

در  این مراسم همچنین ، میز دانشگاه نیوالم در دانشگاه علوم پزشکی کاشان افتتاح شد و سپس اعضاء هیأت آلمانی با اعضای گروه HIT دانشگاه، نشست تخصصی جداگانه ای برگزار کردند.

شایان ذکر است در این دیدار تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه های علوم پزشگی کاشان و دانشگاه نیواولم آلمان در زمینه مبادلات آموزشی و پژوهشی منعقد شد.

مشاور  امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این راستا گفت: از آنجا که دانشگاه نیو اولم در زمینه مدیریت اطلاعات سلامت فعالیت دارد تلاش دانشگاه علوم پزشگی کاشان بر این است تا از تجربه این دانشگاه در خصوص پیشبرد اهداف بسته های طرح تحول آموزش، به ویژه ماموریت ویژه دانشگاه با عنوان "توسعه دانش فناوری اطلاعات سلامت" استفاده نماید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.