سه‌شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱

نشست تیم اعزامی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

بازدید جمعی از مدیران وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی گلستان

نشست تیم اعزامی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با کارکنان و مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، امروز سه‌شنبه ۱۱ مهرماه برگزار شد.

به گزارش مفدا، نشست تیم اعزامی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با کارکنان و مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، امروز سه‌شنبه ۱۱ مهرماه برگزار شد.

در این نشست، تیم اعزامی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت متشکل از مدیران و روسای ادارات این معاونت  با کارکنان و مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار کارکنان و مدیران دانشگاه علوم پزشکی گلستان به بیان مشکلات، ابهامات و دغدعه‌های حوزه فعالیت خود پرداختند.

کمبود امکانات خوابگاهی، کمبود تجهیزات ورزشی، عدم وجود ناظمه‌های خوابگاهی به میزان کافی و نبود نیرو متخصص فرهنگی از جمله موضوعاتی است که کارکنان و مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی به آن اشاره کردند.

تجدید میثاق با آرمانهای شهدا، دیدار با دانشجویان فعال نشریات دانشجویی، انجمن‌های علمی، شوراهای صنفی، تشکل‌های اسلامی و کانون‌های فرهنگی از دیگر برنامه‌های تیم اعزامی وزارت بهداشت است.

در ادامه این نشست یک‌روزه، جلسه دکتر محمد مهدی بحرالعلوم رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با کارشناسان و اعضای شورای مرکزی کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد.

عصر امروز همچنین دیدار تیم فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان نیز برگزار شد.

همچنین در این بازدید یکروزه امکانات رفاهی، خوابگاهی و ورزشی دانشگاه علوم پزشکی گلستان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است، تیمی متشکل از روسای ادارات و مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به سرپرستی دکتر  بهرام‌علی قنبری معاون اجرایی و مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارتخانه امروز (سه‌شنبه ۱۱ مهرماه ) از دانشگاه علوم‌پزشکی گلستان بازدید کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.