سه‌شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹

نشست تیم فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با مدیران دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

دیدار مسئولان وزارت بهداشت با شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان

نشست مدیران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با مدیران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان به سرپرستی دکتر بهرام علی قنبری معاون اجرایی و مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت روز سه شنبه ۱۱ مهر برگزار شد.

به گزارش مفدا، در این نشست دکتر بهرام علی قنبری معاون اجرایی و مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بر لزوم حل مشکلات خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی گلستان تاکید کرد و گفت: ۵۰ درصد دانشجویان غیربومی علوم‌ پزشکی گلستان متقاضی خوابگاه هستند.

وی به وجود ۷۵ هزار دانشجوی متقاضی خوابگاه در دانشگاه های علوم پزشکی اشاره کرد و گفت: در صدد رفع کمبود خوابگاه ها هستیم و باید در این زمینه اقدامات سازنده ای انجام داد.

دکتر قنبری به اهمیت احداث خوابگاه برای دانشجویان متقاضی در دانشگاه علوم پزشکی گلستان اشاره کرد و گفت: در خصوص خوابگاه این نوید را می دهم که از محل بودجه خیرین مرتبط با وزارت بهداشت می توان مشکل خوابگاه گلستان را مرتفع کرد.

دکتر قنبری در پایان این نشست همچنین از زحمات معاون و مدیران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان جهت میزبانی این  نشست یک روزه تشکر کرد.

همچنین در ادامه این نشست امیر للگانی مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت در خصوص مشارکت بیشتر دانشجویان در برنامه های فرهنگی سخنانی ارایه کرد و گفت: با نگاه ویژه تر و با همدل شدن با دانشجویان قطعا می توان از آنها حمایت کرد و اشتیاق دانشجویان را به برنامه های فرهنگی افزایش داد.

مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت در ادامه سخنان خود از زحمات و تلاش های قنبر روحی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی در این دانشگاه تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه این نشست یک روزه و در جلسه مدیران وزارتی با مدیران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، دکتر علیرضا احمدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشگی گلستان به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی ضمن خیر مقدم به مدیران و مسئولان حاضر در این نشست، در خصوص عملکرد معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه سخنانی ارایه کرد. در ادامه این جلسه، قنبر روحی مدیر فرهنگی دانشگاه نیز به بیان مشکلات حوزه فرهنگی پرداخت و خواستار حمایت های بیشتر ستاد وزارتخانه شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.