چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴

تبدیل ارزش ها به کدهای رفتاری

گیلان

نهمین جلسه ادواری شورای احیای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی گیلان پیش از ظهر امروز –چهارشنبه، با حضور اعضای شورای امر به معروف در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد و طی آن تبدیل ارزش ها به کدهای رفتاری در دستور کار دانشگاه قرار گرفت.

 
به گزارش مفدا گیلان؛  نهمین جلسه ادواری شورای احیای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی گیلان پیش از ظهر امروز –چهارشنبه، با حضور اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد. در این جلسه ضمن تاکید بر ارزش های نهادینه شده در برنامه راهبردی حوزه سلامت؛ عدالت محوری، ارزش آفرینی برای ذی نفعان، خلاقیت و نوآوری و چابکی در ارایه خدمات به ایجاد بستر مناسب برای توسعه همه جانبه امر به معروف و نهی از منکر اشاره شد. همچنین توجه به ارزش های دینی و پایبندی به آنها به عنوان ساختاری برای اجرای فرایض دینی مطرح شد.
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این جلسه با تاکید بر تبدیل ارزش ها به کدهای  رفتاری خاطر نشان کرد: لازمه هر حرکتی توجه به ارزش هاست و برای بهبود و تعالی فرهنگی پایبندی به ارزش ها امری ضروری است.
 
دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک با اشاره به این مطلب که در حال حاضر ارزش آفرینی برای ذی نفعان یکی از ارزش های نهادینه شده در دانشگاه علوم پزشکی گیلان است، گفت: برای حفظ ارزش ها در بین کارکنان، ابتدا باید بدنه مدیریتی دانشگاه به اجرای این ارزش ها همت گمارد.
وی تصریح کرد: حفظ ارزش ها و بهبود فرهنگ ها با دیدن مشکلات رفتاری و اخلاقی و ارایه راهکار بهبود برای مشکلات شناسایی شده امکان پذیر است و هر مدیر باید در جایگاه خود برای تحقق این مهم تلاش نماید. در این زمینه پایایی و ماندگاری یک ارزش با نوآوری و خلاقیت افزایش می یابد.
معاون دانشجویی و امور فرهنگی دانشگاه نیز در این جلسه با اشاره به دو مقوله افزایش بهره وری و خدمت رسانی به مردم از برگزاری ماهانه نمایشگاه عفاف و حجاب و تشکیل هسته های امر به معروف و نهی از منکر در بین کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد.

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی نیز با تاکید بر اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه خواستار استفاده از همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در بدنه دانشگاه برای تحقق این مهم شد.

وی با تاکید بر استفاده از نوآوری و خلاقیت جهت حفظ ارزش ها،  همت همه مسوولین را خواستار شد و افزایش بهره وری و خدمت رسانی به مردم را از جمله فعالیت های حایز اهمیت در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برشمرد.
منبع:وبدا

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.