شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۶

خزان در بهارستان

تجمع دانشجویان علوم پزشکی شهرکرد در اعتراض به فوت دانشجوی این دانشگاه

اعتراضات همچنان ادامه دارد

به دنبال حادثه‌ای که منجر به فوت دانشجوی ترم ۹ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد شد، دانشجویان خوابگاه بهارستان این دانشگاه در تجمعی اعتراض‌آمیز مقابل این خوابگاه به بیان خواسته‌های خود پرداختند.

به گزارش مفدا شهرکرد، تجمع دانشجویان خوابگاه بهارستان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در محوطه این خوابگاه به نشانه اعتراض به شرایط موجود این دانشجویان برگزار شد. آنها خواستار بهبود شرایط حداقلی برای جلوگیری از اینگونه حوادث پیشگیری از حوادث ناشی از کمبود امکانات پزشکی در دانشگاه ​شدند.

مهندس هاشمی نیا، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در جمع دانشجویان معترض مقابل خوابگاه بهارستان بیان کرد: از امروز آمبولانس هایی در محل اورژانس دانشگاه علوم پزشکی، واقع در مجموعه رحمتیه آماده ی خدمت رسانی به دانشجویان ساکن در خوابگاه های داخل فضای دانشگاه هستند.
وی افزود: تجهیزات و امکانات مورد نیاز این اورژانس حداکثر تا دو روز آینده فراهم خواهد شد.
او در پایان بیان کرد: قطعا تا فردا به وضعیت خوابگاه بهارستان و نقایص احتمالی در تاسیسات این خوابگاه رسیدگی خواهد شد.

مهندس لله گانی،  نیز با حضور در بین دانشجویان بیان کرد: از فردا چند گروه متشکل از مهندسان ناظر و گروه‌های استاندارد سازی به وضعیت ساختمان بهارستان رسیدگی خواهند کرد و هر گونه نقص در سیستم لوله کشی، فاظلاب، گاز رسانی و ... را در اسرع وقت برطرف خواهند کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.