سه‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰

برای نخستین بار؛

مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بابل از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد

برگزاری مراسم معارفه دانشچویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بابل

مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بابل از طریق ویدیو کنفرانس(وبینار) در سالن‌های شهید شجاعیان، امام علی(ع)، آمفی تئاتر دانشکده توانبخشی، دانشکده دندانپزشکی و دانشکده پرستاری رامسر برگزار شد.

به گزارش مفدا بابل، مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بابل دوشنبه ۱۷ مهرماه ۱۳۹۶ در حالی برگزار شد که در این مراسم برای نخستین بار به صورت هم‌زمان از طریق ویدیو کنفرانس(وبینار) جهت برقراری ارتباط "دکتر ربیعی" رئیس این دانشگاه با دانشجویان حاضر در سالن های شهید شجاعیان، امام علی (ع)، سالن آمفی تئاتر دانشکده توانبخشی، دانشکده دندانپزشکی و دانشکده پرستاری رامسر استفاده شد.

این مراسم که به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و با همکاری دانشکده ها و اداره آمار و فناوری اطلاعات و کمیته دانشجویی مفدا بابل برگزار شد، با پخش آیاتی از قرآن مجید آغاز و در ادامه سرود ملی جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در ادامه ویدیویی جهت آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان ورودی جدید با شهر بابل و معرفی دانشگاه و دانشکده های دندانپزشکی، پیراپزشکی، پزشکی، توانبخشی و پرستاری-مامایی و بین الملل پخش شد.

مراسم با سخنرانی روسای دانشکده ها و معاونین آنها جهت عرض خیرمقدم خدمت دانشجویان جدیدالورود ادامه یافت.

در ادامه  برنامه "دکتر عبدالایمان عمویی" معاون  فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن ارائه توضیحاتی در رابطه با فعالیت های معاونت فرهنگی و دانشجویی ، به بیان ظرفیت ها و امکانات این معاونت جهت بهره برداری هر چه بیشتر دانشجویان در زمینه های فرهنگی و فوق برنامه پرداخت. همچنین از طرف معاونت فرهنگی و دانشجویی هدایایی به ورودی های جدید دانشگاه تقدیم شد.

شایان ذکر است، این مراسم اولین تجربه کارگروه کمیته دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی بابل(مفدا بابل) بود که با گروه هایی شامل خبرنگار و عکاس در سالن های محل برگزاری مراسم حضور یافتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.