دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴

با هدف بالندگی علمی و فکری دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور:

شیوه نامه اجرایی برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ شد

شیوه نامه کرسی های آزاد اندیشی

با هدف برگزاری هرچه بهتر کمی و کیفی کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، شیوه نامه اجرایی برگزاری این کرسی‌ها که توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تدوین شده است، به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ شد.

به گزارش مفدا، با هدف ایجاد بالندگی علمی و فکری دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و ایجاد فضای تضارب آرا و فضای نقادانه در دانشگاه‌های علوم پزشکی ، شیوه نامه اجرایی برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی در این دانشگاه‌ها توسط دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ ابلاغ شد.

این شیوه نامه در جهت هرچه بهتر برگزار شدن کرسی‌های آزاد اندیشی  و ایجاد فضا و موضوعات مناسب کرسی‌ها و حمایت‌های لازم توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی تدوین و ابلاغ شده است.  

لازم به ذکر است، این شیوه نامه در ۱۰ ماده تدوین و راهنمای برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶  می‎باشد و از یکم مهرماه سال جاری لازم الاجرا است.

گفتنی است، بر اساس  این شیوه نامه، هر دانشگاه در هر نیم سال تحصیلی باید حداقل سه کرسی آزاد اندیشی برگزار نماید و هنگام ارزیابی دانشگاه‌ها، امتیاز کامل تنها به آن دانشگاهی تعلق می‌گیرد که در ارتقای کمی و کیفی برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی تلاش کرده باشد.

برای دریافت متن شیوه نامه اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.