چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸

دانشگاه علوم پزشکی فسا میزبان نشست هم اندیشی معاونین آموزشی و نخبگان علمی است

۱۹و ۲۰ مهرماه؛ دانشگاه علوم پزشکی فسا میزبان نشست هم اندیشی معاونین آموزشی و نخبگان علمی طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی کلان منطقه ۵ کشور

نشست هم اندیشی طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشور، ۱۹ و ۲۰ مهرماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا فسا، "دکتر سیدامین کوهپایه" معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی فسا از برگزاری نشست هم اندیشی طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی کلان منطقه ۵ کشور به میزبانی این دانشگاه خبر داد.

کوهپایه با بیان اینکه این هم اندیشی با حضور معاونین آموزشی و نخبگان علمی دانشگاه های کلان منطقه ۵ روزهای نوزدهم و بیستم مهرماه سال جاری برگزار می‌شود، افزود: با توجه به اهمیت طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در طراحی ساختار آینده دانشگاه‌ها و ایجاد یک گفتمان فعال در فضای فکری اعضای هیأت علمی،  در این نشست سعی در بررسی، ارایه ترجمان مشترک و راهکارهای اجرایی این بسته‌ها در دانشگاه‌ها خواهیم داشت.

گفتنی است، در این نشست معاونین آموزشی و نخبگان علمی طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز، بوشهر، هرمزگان، یاسوج، جهرم، فسا، لار و گراش حضور خواهند داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.