چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶

عبدالرضا کردی در جمع دانشجویان جدیدالورود دانشگاه:

اولین نشانه آینده حرفه‌ای موفق، اعتماد به خود است

دكتر كردي در همايش آينده حرفه ايي

عبدالرضا کردی در همایش " آینده حرفه ای خود را چگونه بسازیم" که به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ، ویژه دانشجویان جدیدالورد برگزار شد، یکی از نشانه های انسانهای موفق را اعتماد به خود دانست.

به گزارش مفدا کاشان، عبدالرضا کردی شامگاه روز سه شنبه مورخ ۱۸ مهر با حضور در جمع دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار داشت: آدم‌هایی که نمی‌توانند انگیزه خودشان را مرتب کنند نمی‌توانند از آینده حرفه‌ای خوبی برخوردار باشند. آدم‌های حرفه‌ای قشنگ صبحت می‌کنند، با خودشان مهربان هستند و اهدافشان را با افعال می‌توانم و به دست می‌آورم می‌نویسند؛ آدم‌های حرفه‌ای، حرفه‌ای تفکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند.
وی افزود: در زندگی همواره برای خانواده و عبادت زمان بگذاریم و با افراد بی انگیزه و افسرده معاشرت نکنیم.
این استاد دانشگاه بیان داشت: اولین نشانه آینده حرفه‌ای موفق، اعتماد به خود است؛ کسانی که مایلند تحول بپذیرند و تحول بدهند آینده حرفه‌ای موفقی خواهند داشت.
وی ضمن اشاره به مضرات استفاده از فضای مجازی تاکید کرد: استفاده از فضای مجازی دست‌آوردی جز اتلاف وقت به دنبال نخواهد داشت. 
کردی در پایان در رابطه با دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: این دانشگاه به لحاظ منابع طبیعی و امکانات از بستر خوبی برخوردار است. رفتار مسئولین و کارمندان با دانشجویان به گونه‌ای صمیمی و دوستانه است، همچنین دانشجویان استعداد زیادی برای شکوفایی دارند که باید از این استعدادها استفاده شود . 


خبرنگار:آناهیتا رنجبر

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.