پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۳

جلسه ی توجیهی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پرستاری مامایی شهید بهشتی برگزار شد

کمیته تحقیقات رشت

جهت آشنایی بیشتر دانشجویان به تحقیق جلسه توجیهی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده ی پرستاری، مامایی شهید بهشتی رشت برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان،کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پرستاری مامایی شهید بهشتی رشت،سه شنبه ۱۸مهر ماه سال جاری جلسه ای توجیهی  با هدف معرفی بیشتر کمیته تحقیقات به دانشجویان  دانشکده به ویژه دانشجویان جدیدالورود،در سالن آمفی تئاتر دانشکده  برگزار کرد.

یکی از اهداف برگزاری  جلسه ارائه ی دستاوردهای اخیر  کمیته تحقیقات به دانشجویان و  آشنایی آنها با فعالیت های  پژوهشی در سطح کمیته تحقیقات و فناوری و همچین ایجاد آگاهی در زمینه ی فواید شرکت در کمیته تحقیقات و اقدام به شروع فعالیت های پژوهشی  از همان سالهای ابتدای تحصیل بود.

 جلسه با سخنرانی سمانه میرزایی، دبیر کمیته تحقیقات دانشکده پرستاری مامایی شهید بهشتی رشت آغاز شد.

 میرزایی ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان حاضر در جلسه،از اهداف کمیته تحقیقات و اهمیت شرکت در فعالیت های پژوهشی صحبت کرد و به شرح فعالیت های دانشجویی در سطح کمیته و کنگره ها پرداخت.

گفتنی است: وی ضمن معرفی افتخار آفرینان کمیته تحقیقات در رشته های مختلف،از محمد حسین یکتا دبیر کمیته تحقیقات شرق گیلان به عنوان یکی از بهترین پژوهشگران کمیته یاد کرد که  دانشجویان افتخار حضور در کارگاه  وی  را از ۲۲مهر ماه خواهند داشت.

مصطفی سودمند، دبیرکل کمیته تحقیقات دانشجویی علوم پزشکی گیلان،ضمن تشکر از حضور دانشجویان در جلسه تاکید کرد : هر سال جمع کثیری از دانشجویان اقدام به شرکت در جلسات و یا ثبت نام در کمیته تحقیقات می کنند ولی اهمیت کار در این است که دانشجویان علاقه مند،کار پژوهش را با وجود تمام سختی ها  به انجام برسانند.

وی همچنین اظهار داشت که هدف از پژوهش باید درک اهمیت دانش اندوزی و ارائه  موضوعات جدید در جهت افزایش سطح علمی_پژوهشی  جامعه باشد.

شایان ذکر است دبیر کمیته، رشد و بالندگی کمیته تحقیقات را مرهون تلاش و کوشش دانشجویان علاقه مند در حوزه ی پژوهش می داند که سبب مطرح شدن کمیته های تحقیقات دانشجویی در سطح دانشگاه های کشور و چه بسا در مجامع بین المللی شده است.

خبر: زهرا حضرتی عضو کمیته دانشجویی مفدا

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.