جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹

در ادامه سفر تیم اعزامی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به نیشابور انجام شد؛

بازدید از اماکن و فضاهای ورزشی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور

بازدید از اماکن ورزشی نیشابور

در ادامه سفر تیم اعزامی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به نیشابور از سالن ها و اماکن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور بازدید به عمل آمد.

به گزارش مفدا، در ادامه سفر تیم اعزامی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به نیشابور روز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه خانم اکرم حبیب لو کارشناس تربیت بدنی وزارت بهداشت از سالن‌ها و اماکن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور بازدید به عمل آمد.

خانم حبیب لو طی این بازدید دو ساعته که به همراه مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور انجام شد، از سالن های ورزشی دانشگاه و همچنین فضاهای ورزشی خوابگاه های دانشگاه دیدن کرد.

بازدید از سالن والیبال، استخر شنا، سالن بسکتبال و فوتسال، سالن فوتبال دستی و تنیس روی میز از جمله دیدارهایی بود که در طول سفر یک روزه تیم اعزامی به نیشابور انجام شد.

اکرم حبیب لو، در جریان این بازدید، در خصوص  نیازهای ورزشی دانشجویان با مسئولان تربیت بدنی دانشگاه به بحث و گفت و گو نشست و بر لزوم توسعه ورزش و فعالیت های تربیت بدنی در میان دانشجویان و همچنین گسترش فضاهای ورزشی در این دانشگاه تاکید کرد.

وی با ابراز رضایت از امکانات و تجهیزات ورزشی برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی نیشابور، گفت: خوشبختانه امکانات و فضاهای ورزشی برای دانشجویان این دانشگاه قابل قبول است اما باز هم باید تلاش شود این امکانات در حد وسیع تری گسترش یابد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.