یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹

دبیر شورای صنفی دانشجویان:

تغییرات جدید در برنامه سرویس های نقلیه دانشجویی

دبیر سبزوار

علی مهدوی دبیر شورای صنفی دانشجویان در حاشیه جلسه کمیته نقلیه از برنامه جدید و مناسب سرویس های نقلیه دانشجویان خبر داد.

به گزارش مفدا سبزوار/جلسه کمیته نقلیه با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و دیگر اعضاء روز شنبه  ۲۲مهرماه  در محل اتاق معاونت با موضوع "اعمال بازخورد نظرات دانشجویان در برنامه ایاب و ذهاب دانشجویان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶" برگزار گردید.

علی مهدوی دبیر شورای صنفی دانشجویان در حاشیه جلسه کمیته نقلیه از برنامه جدید و  مناسب سرویس های نقلیه دانشجویان خبر داد و افزود : با نظرسنجی های انجام شده بین دانشجویان و بررسی مشکلات، برنامه جدیدی تدوین و اشکالات برنامه قبل برطرف گردید و از این پس هریک ساعت سرویس رفت و برگشت از پردیس به مجموعه های خوابگاهی خواهیم داشت.

مهدوی ادامه داد تعداد سرویس برای حرکت از دو مجتمع خوابگاهی حضرت زینب(س) و امام رضا(ع) در اول وقت جهت مراکز درمانی حداکثر ۳ دستگاه و برای پردیس ۵ دستگاه تعیین گردید.   

دبیر شورای صنفی دانشجویان اظهار داشت : سرویس های دانشگاه از ساعت ۱۱:۵۰تا۱۴ که دانشجویان برای صرف ناهار به سلف مراجعه می کنند هر نیم ساعت خواهد بود و سرویس ساعت ۲۰/۱۲ از مجتمع های خوابگاهی به پردیس ویژه زمان صرف ناهار نیز به سرویس های قبلی گردید.

وی همچنین یادآور شد ایستگاه زیر پل عابر پیاده در محل پلیس راه حذف شده و محل مذکور ایستگاه نیست و رانندگان حق توقف و سوار کردن دانشجو را نخواهند داشت به همین جهت در برنامه جدید ستونی ویژه جهت درج ساعات تردد سرویس بین مجتمع خوابگاهی امام رضا(ع) و مجتمع خوابگاهی حضرت زینب(س) به منظور استفاده دانشجویان دختر از کتابخانه و مجموعه آزمایشگاهی پیش بینی شد.

دبیر شورای صنفی دانشجویان ادامه داد: دانشجویان فقط در محل ایستگاه ها حق سوارشدن به سرویس را دارند و در مکان هایی چون چهارراه دادگستری که ایستگاه جابجا شده است دانشجویان حق سوار شدن در محل قبلی ایستگاه را نداشته و رانندگان ملزم به ایستادن فقط در محل ایستگاه ها می باشند. 

وی ادامه داد میدان شهربانی به جایگزینی میدان لاله ویژه دانشجویان بومی و کارآموزی ها در کروکی منظور گردیده است  و سرویس ۲۰:۳۰ و۲۱:۳۰ ، از میدان شهربانی به مجموعه خوابگاهی و از مسیر چهارراه دادگستری و باغ ملی خواهد بود. 

مهدوی گفت:تعداد سرویس ها در روزهای آخر هفته به خصوص پنجشنبه ها، جمعه ها و ایام تعطیل رسمی جهت رفت و آمد راحت تر دانشجویان افزایش پیدا کرد..

وی درپایان افزود : امیدواریم برنامه جدید مورد رضایت دانشجویان قراربگیرد و از همه عزیزان تقاضامندیم که تمامی مشکلات خود درزمینه های صنفی و رفاهی را از طریق شورای صنفی پیگیری نمایند.

لازم به ذکراست برنامه جدید سرویس ها پس از تنظیم، از روز دوشنبه همین هفته اجرا خواهدشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.