سه‌شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸

رئیس مرکز سنجش پزشکی خبر داد؛

۲۶ مهر؛ آغاز تکمیل ظرفیت کنکورهای ارشد و دکتری پزشکی

تکمیل ظرفیت

داوطلبان شرکت در تکمیل ظرفیت آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی سال ۹۶ وزارت بهداشت می توانند از ۲۶ مهر ماه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند

به گزارش مفداگلستان به نقل از مفدا، محمدحسین پورکاظمی رئیس مرکزسنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی سال ۹۶ وزارت بهداشت از روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه آغاز می شود.
پورکاظمی گفت: در هر دو مقطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته بوده ولی در آزمون پذیرفته نشده اند می توانند با انتخاب رشته های محل هایی که اعلام می شود در تکمیل ظرفیت آزمون شرکت کنند.
رئیس مرکزسنجش آموزش پزشکی با اعلام اینکه نتایج اولیه پس از سنجش شرایط داوطلبین و گزینش ایشان اعلام می گردد گفت: از داوطلبان محترم انتظار می رود در بازه زمانی تعیین شده توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه گزینش‌ها و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت این دو مقطع می بایست حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز اعلام و افراد پذیرفته شده به دانشگاهها مراجعه نمایند گفت: زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد و لازم است افراد در بازه زمانی تعیین شده برای ثبت نام به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه نمایند.  
پورکاظمی گفت: ثبت نام تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد از ۲۶ لغایت ۲۸ مهر و ثبت نام مقطع دکترا از ۲۶ لغایت ۲۹ مهرماه خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.