سه‌شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷

دکتر فراهانی معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی:

پشتوانه‌های نظری کشور در قم تدوین می‌شود

دکتر فراهانی

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پشتوانه‌های نظری و تئوری‌های دینی کشور در قم تدوین می‌شود به همین علت فعالیت مجموعه‌های علمی و دانشگاه‌های مختلف در عرصه مطالعات بین دین و سلامت می‌تواند نتایج بسیاری را به دنبال داشته باشد.

محمدرضا فراهانی در حاشیه سفر خود به قم در گفت‌و گو با خبرنگار مفدا، با اشاره به اینکه محور اصلی اعزام هیأت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهر مقدس قم بررسی عملکردهای مختلف در حوزه‌های فرهنگی و دانشجویی است، اظهار کرد: بازدید از امکانات و زیرساخت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و دیدار با فعالان فرهنگی و سیاسی، تشکل‌های اسلامی و فعالان کانون‌های فرهنگی و نشریات از جمله اهداف این سفر بوده است.

وی با بیان اینکه قم مرکز ترویج آموزه‌های دینی و مذهبی کشور است، عنوان کرد: پشتوانه‌های نظری و تئوری‌های دینی کشور در قم تدوین می‌شود به همین علت فعالیت مجموعه‌های علمی و دانشگاه‌های مختلف از جمله علوم پزشکی در عرصه مطالعات بین دین و سلامت می‌تواند نتایج بسیاری را به دنبال داشته باشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یادآور شد: در نظر داریم با بازدید مستقیم از مجموعه‌های دانشجویی، فرهنگی و رفاهی دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌های مختلف کشور بتوانیم ارتباط میدانی وسیع‌تری با این مجموعه‌ها داشته باشیم.

وی به برخی از اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم اشاره کرد و ادامه داد: امیدواریم این اقدامات با نگاه ویژه مسؤولان افزایش داشته باشد تا شاهد نتایج گسترده‌تری در حوزه فرهنگی و دانشجویی باشیم.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.