یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۸

جلسه ی معارفه ی ۳۰ نفر از دانشجویان جدید الورود ارشد پرستاری و مامایی برگزار شد

گناباد 3

جلسه ی معارفه ی دانشجویان جدید الورود ارشد پرستاری و مامایی با حضور رئیس دانشکده پرستاری، معاون آموزشی دانشکده و جمعی از اساتید گروه پرستاری در تاریخ ۳۰ مهر ماه سال جاری در محل سالن رازی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.

رئیس دانشکده پرستاری، ضمن ابراز خرسندی از ورود دانشجویان رشته های پرستاری و مامایی به مقطع ارشد افزود: با توجه به درخواست های دانشجویان و پیگیری های گروه مامایی، دانشگاه علوم پزشکی گناباد، موفق شد برای اولین بار در گرایش ارشد مامایی، پذیرش دانشجو داشته باشد.
دکتر محمدپور، ضمن تشکر از همکاری تمام واحدها و معاونین و اعضای هیأت علمی به ویژه رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه در ساختارمندشدن و استقلال دانشکده اظهار کرد: توسعه کمی و کیفی مقاطع مختلف آموزشی پرستاری و مامایی و برگزاری برنامه‌های ارزشمندی نظیر جلسات آموزشی و توجیهی رسمی در بدو ورود برای تمامی دانشجویان از مهمترین نتایج این رویداد در دانشگاه است.
شایان ذکر است، ۹ نفر از دانشجویان رشته پرستاری مراقبت های ویژه ، چهار نفر  رشته پرستاری گرایش سالمندی ، پنج نفر رشته پرستاری گرایش سلامت جامعه ، ۹ نفر رشته پرستاری داخلی جراحی و شش نفر  از دانشجویان رشته ی ارشد مامایی ، در این جلسه حضور داشتند.
در ادامه ی این جلسه، پس از معارفه مسئولین دانشکده پرستاری و مامایی و اساتید گروه، توصیه ها و راهنمایی های لازم جهت برنامه ریزی درسی و پژوهشی برای دانشجویان ارائه گردید و دانشجویان جدید الورود، درخواست ها و پیشنهادات خود را  بیان نمودند.

خبرنگاران: منیره انصاری - عذرا زرقانی

عکس: نعمت جعفری
  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.