دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸

اولین جلسه مجمع قاریان و حافظان دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سال ۹۶ برگزار شد

مجمع قارین/لرستان

در اولین جلسه مجمع قاریان و حافظان دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سال ۹۶، مقرر شد علاوه بر برگزاری کارگاه‌هایی با عنوان روش‌های انس و تدبیر در قرآن کریم، نمایشگاه‌های دائمی قرآن کریم با تخفیفات ویژه در دانشگاه برگزار شود.

به گزارش مفدا لرستان، یکشنبه ۳۰ مهرماه ۱۳۹۶، جلسه با تلاوت زیبای جناب آقای مهدی پاپی از قاریان برجسته استانی شروع شد و بعد از ارائه گزارشی از فعالیت‌های قرآنی دانشگاه در گذشته توسط کارشناس قرآنی دانشگاه، دستور کار جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مقرر شد جهت افزایش حضور و شرکت اساتید دانشگاه در فعالیت های قرآنی از ظرفیت هم اندیشی اساتیدو جهت افزایش حضور دانشجویان در برنامه‌های قرآنی از مشوق‌های اردویی و جوایز ارزنده استفاده شود.

ضمن تعریف و تعیین مصادیق کارمند نمونه فرهنگی، از مولفه های انتخاب کارمند نمونه فرهنگی، شاخص های قرآنی تعریف شده و از این بستر جهت افزایش حضور کارکنان در برنامه های قرآنی استفاده شود، و با سازمان های قرآنی (مانند سازمان تبلیغات و اداره ارشاد اسلامی) تعامل و ارتباط برقرار شود و جهت صدور گواهی های قرآنی با ادارات مذکور ارتباط برقرار شود.

بر روی برگزاری  کلاس ها و جلسات قرانی در خوابگاه تمرکز ویژه ای لحاظ شده و از رابطین قرآنی خوابگاه ها جهت برگزاری منظم این جلسات استفاده شود. مقرر شد آقایان کرمی و پاپی دو روز در هفته (روزهای یکشنبه و سه شنبه) بین نماز ظهر و عصر به صورت کوتاه و مختصر کارگاه آموزشی قرآن کریم برگزار نمایند.

مقرر شد کلاس های آموزشی ویژه اساتید برگزار شده و در صورت حضور منظم اساتید در این کارگاه گواهی ارتقا سالیانه اعضای هیئت علمی لحاظ شود. و کارگاه هایی با عنوان روش های انس و تدبیر در قرآن کریم برگزار شود.

پیشنهاد شد که نمایشگاه های دائمی قرآن کریم با تخفیفات ویژه در دانشگاه برقرار باشد

.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.