چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹

پنجمین نشست شورای برنامه ریزی مشاوره دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی شمال و شمال شرق کشور

نشست.سبزوار

مسئول و کارشناس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه در پنجمین نشست شورای برنامه ریزی مشاوره دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی شمال و شمال شرق کشور که به میزبانی دانشکده علوم پزشکی نیشابور در حال برگزاری است حضور دارند.

به گزارش مفدا سبزوار/ مسئول و کارشناس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه در پنجمین نشست شورای برنامه ریزی مشاوره دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی شمال و شمال شرق کشور که به میزبانی دانشکده علوم پزشکی نیشابور در روزهای دوم و سوم آبان ماه در حال برگزاری است حضور دارند.

مهدی معتکف فر مسئول اداره مشاوره و سلامت روان  از برگزاری پنجمین نشست شورای برنامه ریزی مشاوره دانشجویی ادارات مشاوره و سلامت روان دانشگاه ه های علوم پزشکی مناطق شمال و شمال شرق کشور خبر داد.

وی گفت: روز گذشته دوم آبان ماه سال جاری  پنجمین نشست شورای برنامه ریزی مشاوره دانشجویی ادارات مشاوره و سلامت روان دانشگاه ه های علوم پزشکی مناطق شمال و شمال شرق کشور به میزبانی این دانشکده برگزار شد .

مسئول اداره مشاوره و سلامت روان اظهار داشت : در این نشست که روئسا و کارکنان ادارات  مشاوره دانشگاه های  علوم پزشکی منطقه شمال و شمال شرق کشورحضور داشتند پس از خیر مقدم معاون فرهنگی دانشجویی نمایندگان منطقه شمال و شمال شرق کشور  به بحث و گفتگو در مورد مشکلات و چالش های موجود در حیطه کاری خود پرداختند .

مهدی معتکف فر افزود: از مهمترین مشکلات مطرح شده در این نشست می توان به کمبود نیروی انسانی ،چالش های موجود در انجام تست CHQ ،ساماندهی برنامه همتایاران ،عدم تخصیص بودجه مستقل به ادارات مشاوره و .... اشاره نمود .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.