جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۲

کانون خیریه تبسم جلسه با حضور فعالین و اعضای جدید برگزار نمود

وارستگان.تبسم1

خیریه تبسم که از سال 93 در وارستگان آغاز به فعالیت نموده است در حال حاضر 121 عضو از دانشجویان، فارغ التحصیلیان و یا از کارکنان وارستگان در آن فعال هستند و هر ساله جلساتی به منظور برنامه ریزی امور خیریه برگزار می نمایند

به گزارش مفدای وارستگان، چهارشنبه سوم آبان ماه،  اولین جلسه ی رسمی ترم تحصیلی 96-97 کانون خیریه تبسم علوم پزشکی وارستگان با حضور فعالان این کانون و دانشجویان ورودی جدید برگزار گردید.

در این جلسه در ابتدا شیما حقانی مسئول روابط عمومی مرکز علوم پزشکی وارستگان و از دست اندرکاران کانون خیریه تبسم در رابطه با اهمیت فعالیت دانشجویان به ویژه دانشجویان جدیدالورود صحبت کرد. ایشان با اشاره به فعالیت های قبلی تبسم و حمایت مرکز علوم پزشکی وارستگان از این جنبش اجتماعی دانشجویی از دانشجویان جدیدالورود دعوت کرد تا با هدف کمک به همنوعان خود در عین تقویت مهارت های فردی ضمن انجام فعالیت های خیرخواهانه در این خیریه ی دانشجویی حضور فعال داشته باشند.

در ادامه ی این جلسه محمدرضا حسینی دانشجوی ترم ٦ علوم ازمایشگاهی و دبیر کانون خیریه تبسم ضمن خوشامدگویی به دانشجویان تازه وارد به این مرکز به تعدادی از فعالیت های این خیریه مانند کمک به شیرخوارگاه علی اصغر، تدریس به کودکان نیازمند و مستعد ، کمک به خانواده های نیازمند درمناسبت های مختلف ، کمک به بیماران خاص و در راس فعالیت های تبسم ، بازارچه های خیریه تبسم که هرساله در اذرماه برگزار می شوند اشاره کرد.

دبیر کانون خیریه تبسم ضمن تشویق دانشجویان به حضور هرچه پررنگ تر در اینده ی نزدیک در این خیریه ، با بررسی علل موفقیت و همچنین اسیب شناسی موانع موجود در سنوات گذشته سوالاتی در زمینه ی هویت برند این سازمان دانشجویی ، قشر هدف ، تیم اجرایی و برنامه های اتی این خیریه مطرح کرد که با همفکری و بارش افکار دانشجویان به نتایجی مثبت جهت پیشبرد هرچه بهتر اهداف این خیریه منتهی شد.

در کنار دانشجویان فعال کنونی ، حضور دانشجوی فارغ التحصیل و دبیر سابق این کانون نیز ازجمله اتفاقات حائز اهمیت این دورهمی دانشجویی بود. مسعود اخرتی فارغ التحصیل رشته ی علوم ازمایشگاهی با اشاره به فعالیت های گذشته ی خیریه ی تبسم دانشجویان را تشویق کرد تا علاوه بر نگاه کوتاه مدت در فعایت های خیریه ، چشم انداز و برنامه ریزی های طولانی مدت را نیز در دستور کار خود قرار دهند . دبیر سابق تبسم کارافرینی و برنامه های کاریابی را از جمله این برنامه های بلند مدت برشمرد و تاکید کرد که در کنار کسب درامد برای اقشار ضعیف در خیریه تبسم میبایست راه کسب درامد توسط خود این افراد را به انها اموخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.