یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵

پاکسازی طبیعت توسط اعضای کانون دانشجویی "محیط زیست" دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

ارومیه

به همت اعضای کانون دانشجویی "محیط زیست" دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، با شعار "طبیعت ارومیه بدون زباله زیباست"، اقدام به پاکسازی طبیعت کردند.

به گزارش مفدا ارومیه، این ‎‎اردوی یک روزه با شعار "طبیعت ارومیه بدون زباله زیباست" و با حضور ۶۳ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، در تفرجگاه بند برگزار شد. 

در این اردو بعد از سخنان کوتاه در مورد اهداف کانون توسط کارشناس فرهنگی کانون و صرف صبحانه، دانشجویان به چهار گروه ۱۵ نفره تقسیم شدند و به پاک سازی طبیعت پرداختند.

در این برنامه دانشجویان بعد از جمع آوری زباله‌ها، تابلوهایی حاوی پیام‌های فرهنگی را با آرم دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در مکان‌های پاک سازی شده نصب کردند. همچنین دانشجویان به خانواده‏‌هایی که برای تفریح در مکان حضور داشتند، کسیه زباله برای جمع آوری زباله‏‌هایشان اهدا شد.

گفتنی است، در پایان اردو به گروهی که بیشترین زباله را جمع آوری کرده بود، از طرف مدیریت فرهنگی جوایزی به رسم یاد بود اهدا شد.

این اردوی فرهنگی با برنامه‌های متنوعی همراه بود که از آن جمله می‌توان به برپایی مسابقات طناب‏ کشی و پانتومیم، برگزاری مسابقات فرهنگی در خصوص نحوه پیدا کردن سمت قبله و توضیحات لازم از سوی شرکت کنندگان و ارائه توضیحات لازم توسط کارشناس فرهنگی اردو، اهدای جوایز و صرف نهار اشاره کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.