یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰

مدیر فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه:

افزایش ۴۰۰ درصدی ثبت‌نامی‌های بیست‌وششمین جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه

دومین جلسه دانشجوی نمونه

مدیر فرهنگی امروز هفتم آبان‌ماه در جلسه توجیهی داوران دانشگاهی بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه گفت: ثبت‌نامی‌های دانشجوی نمونه در دانشگاه علوم پزشکی لرستان امسال نسبت به سال گذشته به بیش از ۴۰۰ درصد رسید.

به گزارش مفدا لرستان، جلسه توجیهی داوران بخش‌های مختلف بیست و ششمین جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه  امروز۷ آبان ۹۶، ساعت ۱۳ تا ۱۴  در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی تشکیل شد.

سیده هاجر موسوی مدیر فرهنگی دانشگاه  با ذکر توضیحاتی درباره اقدامات صورت گرفته در خصوص روش‌های اطلاع رسانی به  دانشجویان و آمار دانشجویان ثبت نامی درجشنواره دانشجوی نمونه به تفکیک رشته و مقطع تحصیلی گفت: امسال افزایش ۴۰۰ درصدی ثبت‌نامی‌های دانشجوی نمونه را داشته‌ایم، ۵۱ نفر ثبت‌نام اولیه انجام دادند، این در حالیست که سال های پیش به ۱۱ نفر هم نمی‌رسید.

  کارشناس مسیول دبیرخانه دانشگاهی دانشجوی نمونه مرضیه دولتشاه آیتم‌های آیین‌نامه را به تفکیک برای داوران پژوهشی و فرهنگی تشریح کرد و  مقرر شد داوران آیتم‌هایی در مورد امتیازدهی به مقالات تدوین کنند و بر اساس آن همه دانشجویان را یکسان  داوری کنند که حق کسی تضییع نشود، صحت کلیه مستندات در همه حوزه‌ها توسط  داوران تایید شود و مواردی که صحیح نیست به معاونت ارجاع  داده شود، در پایان قرار بر این شد که کار داوری تا ۲۵ آبان ماه به اتمام برسد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.