سه‌شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵

دومین روز از کارگاه آموزشی دبیران و کارشناسان شورای انضباطی برگزار شد

شورای انضباطی گناباد

دومین روز از کارگاه آموزشی دبیران و کارشناسان شورای انضباطی ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی کشور امروز سه‌شنبه نهم آبان ماه در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.

به گزارش مفدا، دومین روز از کارگاه آموزشی دبیران و کارشناسان ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی با هدف ارتقاء سطح آموزشی و توانمدسازی این دبیران و کارشناسان صبح امروز سه شنبه نهم آبان ماه در دانشگاه علوم پزشکی گناباد شروع به کار کرد و در این کارگاه  پرونده‌های انضباطی مورد بررسی قرار گرفت. 

در روز دوم کارگاه دبیران و کارشناسان شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، پرونده‌های ارزیابی شده سال ۹۵ مورد تحلیل و بررسی دبیران و کارشناسان قرار گرفت و نسبت به ایرادات شکلی و ماهوی پرونده‌ها بحث و تبادل نظر شد.

بررسی مفاد آئین نامه و شیوه‌نامه اجرایی شورای مرکزی انضباطی از مواردی بود که در این جلسه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

در این کارگاه آموزشی پرونده‌های انضباطی در حوزه آموزشی و اخلاقی که از موارد شایع  و دارای پیچیدگی هستند مورد بررسی قرار گرفتند. همچنین مواردی را که دبیران شوراهای انضباطی در پرونده‌های مختلف انضباطی با آن مواجه هستند مطرح و توسط دکتر صرامی مورد بررسی قرار گرفت.
در پایان این کارگاه هم آزمونی از آئین‌نامه و شیوه‌نامه اجرایی شورای انضباطی جهت تاثیر در ارزیابی دبیران و کارشناسان شوراهای انضباطی در سال ۱۳۹۶ برگزار شد.
این کارگاه با هدف ارتقا سطح علمی کارشناسان و دبیران و تسلط اغضای دبیرخانه به قوانین و مقررات ساری و جاری در قوانین شورای انضباطی در روزهای هشتم و نهم آبان در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.
تا به حال سه کارگاه منطقه ای در دانشگاه های علوم پزشکی قزوین و علوم بهزیستی برگزار شده و تا پایان سال نیز دو کارگاه دیگر در دانشگاه های علوم پزشکی بوشهر و بم انجام خواهد شد.

دبیران و کارشناسان دانشگاه‌های علوم پزشکی  مشهد، بیرجند، نیشابور، سبزوار، ترتبت حیدریه، اصفهان، شاهرود، سمنان، گلستان و بحنورد از مدعوین شرکت کننده در این کارگاه دو روزه بودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.