سه‌شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰

اعضای هسته مرکزی خیریه تبسم توسط دبیر کانون با حضور فعالین خیریه انتخاب گردیدند

وارستگان.هسته تبسم

فعالین خیریه تبسم علوم پزشکی وارستگان در راستای اقدامات بنیادین و خدمت رسانی بیشتر هسته مرکز خود را انتخاب نمودند

کانون دانشجویی خیریه تبسم مرکز علوم پزشکی وارستگان که پیش تر فعالیت های خیریه و انسان دوستانه ی متعددی را به همت دانشجویان این مرکز انجام داده بود، روز یکشنه هفتم ابان پیرو اولین جلسه ی این کانون که هفته ی گذشته با هدف تعیین برنامه های آتی و ساختار سازمانی این کانون دانشجویی برگزار شده بود جلسه ای دیگر برگزار نمود تا با تعیین ساختار مدیریتی و اجرایی این کانون در کنار تعیین اهداف بلند مدت، کوتاه مدت، گروه مخاطبین و نحوه ی درامدزایی  برای فعالیت های هرچه بهتر و هرچه بیشتر این کانون خیریه شروعی تازه ای و قدرتمندانه ای باشد 
در این جلسه که با استقبال خوب دانشجویان خصوصا دانشجویان جدیدالورود مواجه شد، در ابتدا شیما حقانی ، مسئول روابط عمومی  علوم پزشکی وارستگان و سیدمحمدرضا حسینی دبیر کانون خیریه تبسم با همفکری با دانشجویان حاضر در جلسه هدف این کانون را با توجه به پتانسیل علمی و مهارتهای دانشجویان و اساتید این مرکز "اموزش به افراد مستعد و نیازمند" تعیین شد. در ادامه طی بارش فکری دانشجویان حاضر در جلسه ایده های عملیاتی ممکن برای کسب درامد خیریه تبسم و پوشش افراد نیازمند ارائه شد که در اینده اجرا خواهند شد. در انتهای این جلسه نیز با توجه به اهمیت هسته ی اصلی اجرایی مدیریتی این کانون در چگونگی پیشرفت امور ، محمدرضا حسینی دبیر خیریه تبسم با توجه به اهمیت حضور دانشجویان جدیدالورود در بطن امور مدیریت و اجرا ، گروهی ٦ نفره از دانشجویان متشکل از ورودی های ٩٥٢ و ٩٦١ را بعنوان هسته ی مرکزی خیریه دانشجویی تبسم انتخاب کرد. ندا عباسیان ، شبنم گنجی ، شیدا دلکش ، پریا هاشمی ، فرشته صابری و احسان احمد پور از این پس بعنوان هسته ی اصلی کانون خیریه تبسم فعالیت خواهند نمود. حقانی در انتها از اهمیت استفاده ی این هسته ی اصلی از تجارب دانشجویان فعال و با تجربه صحبت نمود و نسبت به انتخاب گروهی کاملا جوان و پویا بعنوان الگویی از جوان گرایی ابراز خشنودی کرد. 
در پایان جمع صمیمی تبسمی ها با ثبت عکس یادگاری این روز مهم در تاریخچه ی خیریه ی تبسم خاطره سازی کردند و پیمان بستند تا با نهایت تلاش و توان خود لبخندهای بیشتری بر لبان افراد نیازمند بیاورند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.