یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱

معارفه دانشجویان جدید الورود برگزار شد

معارفه دانشكده گراش

جلسه ی معارفه دانشجویان جدید الورود با مسوولین دانشکده، روز شنبه دهم مهرماه در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، جلسه ی معارفه دانشجویان جدید الورود با مسوولین دانشکده، روز شنبه دهم مهرماه در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پزشکی برگزار شد.

دکتر مهدی محسن زاده، معاون اموزشی، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی گراش در این مراسم، ضمن خوش آمدگویی و تبریک قبولی دانشجویان در دانشگاه، و ابلاغ سلام و تبریک رییس دانشکده علوم پزشکی شهرستان گراش، برای تمامی دانشجویان موفقیت و سربلندی را آرزو کرد.

حجه الاسلام برفر، مدیر فرهنگسرای دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشکده نیز، با بیان آیه ای از قرآن کریم به ارزش علم و فرهنگ اشاره کرد.

در ادامه جلسه ی عباس سلمانی رییس دانشکده پیراپزشکی، هاجر حق شناس، سرپرست دانشکده پرستاری ، مدیر فرهنگی و مدیر دانشجویی  دانشکده علوم پزشکی نیز ضمن تبریک قبولی دانشجویان، قوانین و مقررات آموزشی و دانشجویی فرهنگی ، جهت آشنایی دانشجویان با این قوانین بیان کردند.

مسوول تشکل بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی، شورای صنفی و دبیران کانون قرآن و عترت(ع) و هلال احمر در این مراسم با اشاره به فعالیت های انجام شده  و چگونگی عضویت در کانونها و تشکل های فرهنگی، دانشجویان را به شرکت در فعالیت های فرهنگی و فوق برنامه تشویق و ترغیب کردند.

پخش کلیپ سخنان مقام معظم رهبری در مورد کارهای فرهنگی، و کلیپ فعالیت های فرهنگی دانشکده علوم پزشکی گراش از دیگر برنامه های این مراسم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.