چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷

برگزاری مراسم شبی با شهدا در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

آیین با شکوه شبی با شهدا در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار شد

مراسم شبی با شهدا

به گزارش مفدا ارومیه ، مراسم شبی با شهدا در روز سه شنبه نهم آبان ماه همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد حضرت زهرا(س) دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار شد.

به گزارش مفدا ارومیه ، مراسم شبی با شهداء در روز سه شنبه نهم آبان ماه همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد حضرت زهرا(س) دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین قبله ای طی سخنانی در مورد رابطه ی انسان و خدا به این نکات اشاره کردند انسان هیچوقت در ذات نمی تواند مانند خدا باشد و انسان تنها می تواند که صفات خدا را در خودش ایجاد کند. به طور مثال با شناخت صفات خداوند متعال مانند ستار بودن که انسان فقط میتواند به درجه ای از این صفات برسد و آن را بهبود بخشد ولی هیچوقت نمی تواند این درجه صفات را به درجه ی صفات خداوند حتی نزدیک کند و این صفات را می تواند نسبت به انسان های دیگر بکار برد.

وی افزود:انسان اگر می خواهد که در زندگی خودش به سعادت برسد تنها با شناخت صفات خدا و پرورش آنها در وجود خودش میتواند به سعادت برسد.

در ادامه مراسم مداح اهل بیت حاج سعید عنانی  دعای توسل قرائت شد و از شرکت کنندگان با پخش نذری پذیرایی شد .

گفتنی است در پایان این مراسم دانشجویان همراه مسئولین باحضور در مزار پاک شهدا با قرائت فاتحه‌ای یاد آنان را گرامی داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.