دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵

با هدف دلجویی و سپاس از ایثارگری آزاده جانباز؛

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گلستان به دیدار جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس رفتند

دیدار از جانباز

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان جمعی از دانشجویان دختر این دانشگاه به دیدار جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس رفتند.

به گزارش مفداگلستان، به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، جمعی از دانشجویان دختر دانشگاه در تاریخ ۱۱آبانماه سال جاری به دیدار "رهدار" جانباز ۷۰ درصد در شهرستان علی آباد کتول که در زمان جنگ تحمیلی دریکی از عملیات ها در منطقه جزیره مجنون بر اثر انفجار، دست ها و بینایی و شنوایی خود را از دست داده بود، رفتند.

دیدار از آزاده جانباز "رهدار" و خانواده او با هدف دلجویی و سپاس از ایثارگری این اسوه صبر و استقامت که سال هایی از عمر با برکت خود را در مناطق عملیاتی به سر برده بود و همچنین نشان دادن نمونه‌های حقیقی ایثار و مجاهدت به نسل جدید صورت گرفت چرا که جانبازان دار و ندارشان را در طبق اخلاص گذاشتند تا مسیر تاریخ را عوض و اسلام را سر پا نگه دارند.

در این نشست، "رهدار" به بیان خاطرات خود از روزهای حضور در جبهه و مناطق عملیاتی پرداخت و از چگونگی مجروحیت خود سخن گفت که حاضران را متأثر کرد.

وی ضمن تشکر از مسئولین و دانشجویان دانشگاه گفت: ما به خاطر ارزش‌های انقلاب اسلامی و به خاطر انقلاب به جبهه های جنگ رفتیم و وظیفه خود را به انجام رسانیدم و در هر زمانی که لازم باشد آماده اجرای امر رهبر معظم انقلابمان هستیم.

در پایان این برنامه از این جانباز سرافراز با اهداء هدیه‌ای تقدیر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.