یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲

پنجمین دوره جشنواره "افغانستان شناسی" برگزار می‌شود

جشنواره افغانستان شناسي

پنجمین دوره جشنواره "افغانستان شناسی" برای اقشار مختلف مهاجرین و پناهندگان ساکن کشور و با هدف افزایش روحیه تعاون و مشارکت جویی، شناسایی استعدادهای علمی، هنری، ورزشی، تقویت اعتماد به نفس و افزایش مهارت‌های زندگی برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا کاشان، پنجمین دوره جشنواره "افغانستان شناسی" در رشته‌های قرآن (قرائت، حفظ وتفسیر)، مسابقات ورزشی ( وپی و رزمی)، هنر( فیلم مستند، نمایش، شعر، سرود، موسیقی سنتی، مجری برتر، صنایع دستی، مجریان همایش، نقاشی، خطاطی، فیلمسازی، مستند سازی و چاپ و نشر( تالیف و ترجمه) برگزار می‌شود.

رشته‌های علم و فناوری(دستاوردهای نخبگان، نوجوانان و جوانان دانش آموزی و دانشگاهی) و شناخت موطن اصلی(تاریخ، جغرافیا، آداب و رسوم، سبک زندگی) ویژه پناهندگان و مهاجرین از دیگر رشته‌های این جشنواره است که به صورت استانی و با هدف افزایش روحیه تعاون و مشارکت جویی، شناسایی استعدادهای علمی، هنری، ورزشی، تقویت اعتماد به نفس و افزایش مهارتهای زندگی برگزار می شود.

کلیه دانش آموزان و دانشجویان اتباع علاقه مند به شرکت در این جشنواره می‌توانند  با مراجعه به  سایت اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور به آدرس Bafia.moi.ir

 نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.