دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶

فراخوان انتخابات سراسری کمیته مشورتی دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه

استعداد درخشان کاشان

دفتر استعداد های درخشان دانشگاه انتخابات کمیته مشورتی استعدادهای درخشان را برگزار می کند.

به گزارش مفدا کاشان ، عضویت در دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه (دانشجوی استعداد درخشان ؛ مستعد یا جز ده درصد برتر رشته -ورودی)،  علاقه مندی به امور اجرایی و آموزشی، داشتن معدل کل حداقل  ۱۷ ، باقی ماندن حداقل ۳ ترم از سنوات تحصیلی ( برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی باقی ماندن حداقل ۲ ترم از سنوات تحصیلی)، عدم وجود سوء سابقه یا حکم محکومیت قطعی در کمیته انضباطی دانشگاه از شرایط عضویت در کمیته مشورتی دفتر  استعدادهای درخشان می باشد.

دانشجویان علاقه مند به شرکت در این کمیته می توانند از تاریخ ۱۴ الی ۲۰ آبانماه با مراجعه به دفتر استعدادهای درخشان واقع در معاونت آموزشی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

به گفته سرپرست  دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه دکتر الهه میانه ساز ، علاقه مندان به عضویت می توانند به صورت آزاد یا ائتلافی نسبت به ثبت نام در کمیته مذکور اقدام نمایند.

ایشان در ادامه تصریح کرد؛ ائتلاف ها باید ۸ نفره باشد به این ترتیب که دو نفر از دانشکده پزشکی که حداقل یک نفر از رشته پزشکی، یک دانشجو از پردیس خودگردان و از سایر دانشکده ها هر کدام یک نفر و از کلیه رشته های کارشناسی ارشد و دکتری نیز یک نفر به صورت ائتلاف ثبت نام نمایند.


فرم تشکیل ائتلاف نیز باید توسط همه اعضا امضا وحداکثر تا تاریخ ۲۰ آبان به آیدی sajjad_mohammadzadeh_a@ یا کارشناس دفتر استعداد درخشان(خانم سحرخوان) تحویل داده شود.    

سرپرست  دفتر استعدادهای درخشان، زمینه سازی برای بهره گیری از خلاقیت و ایده های نوآورانه آموزشی دانشجویان، بستر سازی تعامل و تبادل تجارت دانشجویی در حیطه های آموزش علوم پزشکی، انتقال پیشنهادات و انتقادات دانشجویان در حیطه آموزشی  به سطوح مدیریت کلان آموزشی دانشگاه، ایجاد فرهنگ مشارکت و احساس مسوولیت در بین دانشجویان برای ارتقا کیفیت آموزش، بستر سازی برای تعامل آگاهانه؛ علمی و فعال دانشجویان با نظام آموزشی جاری در جهت ارتقاء برنامه های آموزشی را بخشی از شرح وظایف کمیته مشورتی دفتر استعدادهای درخشان برشمرد.

شایان ذکر است انتخابات کمیته مشورتی در تاریخ ۳۰ آبان برگزار خواهد شد،‌ کلیه دانشجویان می توانند در این انتخابات شرکت نمایند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.