چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹

بیش از ۴۰۰ نفر از دانشجویان جدید الورود با قوانین انضباطی محیط های آموزشی و درمانی آشنا شدند

درودگر

بیش از ۴۰۰ نفر از دانشجویان جدیدالورود در راستای پیشگیری از بروز تخلفات در محیط های آموزشی و پژوهشی و ارائه آموزش های لازم به دانشجویان با قوانین انضباطی آشنا شدند.

به گزارش مفدا کاشان، علی درودگر دبیر شورای انضباطی بدوی دانشجویان در این باره گفت: کارگاههای آموزشی توجیهی شورای انضباطی ویژه کلیه دانشجویان ورودی مهر ۹۶ دانشگاه به تفکیک رشته و دانشکده برگزار شد.

وی، با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این کارگاهها، آشنایی دانشجویان جدیدالورود با قوانین و مقررات محیط آموزشی و پژوهشی و صیانت از جایگاه رفیع دانشگاه و دانشجو  است گفت؛ در این کارگاهها دانشجویان از مفاد آیین نامه و شیوه نامه اجرایی انضباطی؛ شیوه نامه اجرایی رفتار و پوشش حرفه‏‌ای دانشجویان در محیط های آموزشی و درمانی و همچنین بخشهایی از آیین نامه اسکان و مقررات انضباطی خوابگاههای دانشجویی آگاه و نسبت به رعایت آن توجیه شدند.

وی تصریح کرد: کارگاههای مذکور از تاریخ ۱۱ مهر و با برگزاری ۶ جلسه با حضور بیش از ۴۰۰ نفر ازمجموع ۴۴۵ دانشجو ثبت نام شده در مهر ۹۶ آغاز و در تاریخ ۱۳ آبان خاتمه یافت.

در پایان این کارگاهها پمفلتهایی با محتوای قوانین و مقررات دانشجویی و رفتار و پوشش حرفه‌ای در اختیار دانشجویان قرار گرفت و برابر دستورالعمل و تاکید شورای مرکزی انضباطی مرکزی  تعهدنامه انضباطی دانشجویان جدیدالورود اخذ شد.

گفتنی است این کارگاهها به صورت مجزا و به تفکیک رشته و دانشکده با هماهنگی آموزش دانشکده ها برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.