چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸

رضایتمندی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان از تغییرات مجموعه سلف سرویس

رضایتمندی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان از تغییرات مجموعه سلف سرویس و غذاخوری های این دانشگاه رضایت کامل دارند.

به گزارش مفدا کردستان، یکی از شاخص‌های کیفیت در دانشگاه‌ها علاوه بر محیط های آزمایشگاه و کانون‌های دانشجویی، برخورداری از امکانات رفاهی مطابق با استاندارها است.دانشگاه علوم پزشکی کردستان برای دستیابی به این استانداردها با تغییراتی در مجموعه سلف سرویس های این دانشگاه باعث شده که میزان رضایت مندی دانشجویان را افزایش یابد.

یکی از دانشجوان ترم هشت رشته رادیوتراپی گفت: این تغییرات باعث شده که خدمات با کیفیت بهتری در این مجموعه ارائه شود.

فروغ باقرزاده افزود: دانشجویان پس از ساعت ها نشستن در کلاس درس نیازمند محیطی آرام برای صرف نهار بوده که با تغییرات اخیر این امر محقق شده است.

یکی دیگر از دانشجویان رشته پزشکی نیز گفت: ایجاد محیطی آرام و استاندارد می تواند در روحیه دانشجویان نیز تاثیر بگذار و زمینه را برای ایجاد آرامش فراهم کند.

پدرام بهمنی اظهار کرد: دانشجویان بعد از صرف نهار دوباره باید در کلاس های درس حاضر شوند و قرار گرفتن در محیطی توام با آرامش بسیار مهم است.وی اضافه کرد: دغدغه و نگرانی در مورد صف طولانی در سرویس نهار زمینه را برای استفاده دانشجویان از تنقلات و مواد غذایی دیگر از جمله فست فودها را فراهم می کند.

دانشجوی رشته پرستاری این دانشگاه گفت: سلف سرویس های استاندارد مستقیما" با سلامتی دانشجویان در ارتباط بوده و اهمیت ویژه ای در تغذیه آنها دارد.

محمد فتاحی افزود: ما باید شگردهای به کار ببریم تا دانشجویان به جای استفاده از فست فودها و اقلام فاقد ارزش غذایی، در سلف سرویس های دانشگاه خدمات لازم را دریافت کنند.

وی با ابراز رضایت از تغییرات انجام شده در مجموعه سلف سرویس های دانشگاه از تلاش های مسئولان ( ‍پیگیری های پی درپی رییس، معاون فرهنگی و دانشجویی و تلاش های مستمر مسئول سلف دانشگاه) برای ارتقاء کیفیت خدمات در این مجموعه قدردانی کرد.

گلنوش اسدی دانشجویی رشته رادیوتراپی نیز گفت: پس از تغییرات در این مجموعه عکس هایی از واحد سلف سرویس را برای دوستانم در چند دانشگاه دیگر ارسال کرده بودیم که مایه تعجب آنها شده بود.وی نیز از این تغییرات خوب و ارتقاء کیفیت خدمات قدردانی کرد.

فروغ باقرزاده: خبرنگار مفدا کردستان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.