دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۹

فراخوان همتایاران سلامت روان در دانشگاه علوم پزشکی کاشان

کاشان

اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی کاشان به منظور پیشگیری از شیوع آسیب‌های روانی اجتماعی و ارتقاء سلامت روانی اجتماعی دانشجویان، اقدام به جذب تعدادی دانشجو تحت عنوان همتایار سلامت روان می‌کند.

به گزارش مفدا کاشان، اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان به منظور پیشگیری از شیوع آسیب‌های روانی اجتماعی و ارتقاء سلامت روانی اجتماعی دانشجویان این دانشگاه، تقویت انگیزه و روحیه مشارکت دانشجویان و همچنین توسعه فعالیت‌های اجتماعی و مهارت‌های زندگی اقدام به جذب تعدادی دانشجو تحت عنوان همتایار سلامت روان پس از انجام مصاحبه میکند.

از جمله شرایط عضویت دانشجویان در این طرح می‌توان به گذراندن حداقل یک نیمسال تحصیلی، باقی ماندن حداقل یک نیمسال تحصیلی از مدت زمان تحصیل و  علاقه مندی به امور خدمات عمومی مشاوره ای و حمایتی اشاره کرد.

علاقه مندان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از 20 مهر ماه لغایت 10 آبان ماه به اداره مشاوره و سلامت روان این دانشگاه واقع در ضلع غربی دانشکده دندانپزشکی مراجعه یا با شماره مستقیم 55576868 تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.