چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛

فعالان نظام سلامت استان آذربایجانشرقی برای کمک به مناطق زلزله زده صندوق خیریه تاسیس کردند

1

جلسه ستاد مرکزی فعالیت های داوطلبانه دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر محمد حسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و اعضای ستاد در سالن کنفرانس حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد .

گزارش تصویری

به گزارش مفدا تبریز، جلسه ستاد مرکزی فعالیت های داوطلبانه دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور اعضای آن در سالن کنفرانس حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد و اعضای جلسه پس از بحث و تبادل نظر پیرامون نحوه کمک و امداد رسانی به مناطق زلزله زده سرانجام برای تاسیس صندوق خیریه برای جمع آوری کمک های فعالان نظام سلامت استان آذربایجان شرقی برای کمک به مناطق زلزله زده به توافق رسیدند .

دومین تصمیمی که با پیشنهاد اعضای جلسه و با استقبال دانشجویانی که در جلسه حضور داشتند گرفته شد تشکیل کمیته دانشجویی برای این صندوق بود .

سومین موضوعی که مطرح شد تشکیل یک تیم دو نفره متشکل از اعضای این جلسه برای سفر به مناطق زلزله زده جهت بررسی نیازهای مختلف این مناطق برای صرف بهینه وهدفمند مبالغ واریز شده به صندوق خیریه تازه تاسیس بود .

دکتر محمد حسین صومی و هیئت رییسه دانشگاه علوم پزشکی تبریز بیان کردند که به محض افتتاح حساب برای صندوق کمک های نقدی شخصی خود را به این صندوق واریز خواهند کرد ‌.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.