چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱

۱۵ دی‌؛ مرحله سوم آزمون اعطای مدرک به حفاظ

حفظ قرآن كريم

مدیر دبیرخانه طرح‌های ملی سازمان دارالقرآن از برگزاری مرحله سوم دوازدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم طی روز ۱۵ دی‌ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش مفدا، حسین بهبودی، مدیر دبیرخانه طرح‌های ملی سازمان دارالقرآن الکریم در گفت‌وگو با ایکنا  با بیان اینکه نتایج مرحله دوم (شفاهی) دوازدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم روز ۱۳ آبان‌ماه جاری اعلام شد، اظهار کرد: تعداد ۵۶ نفر در این مرحله از آزمون حدنصاب لازم برای ورود به مرحله سوم را کسب کردند.

مدیر دبیرخانه طرح‌های ملی سازمان دارالقرآن تصریح کرد: البته تعدادی از نفرات شرکت‌کننده در مرحله دوم آزمون نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض داشتند که مشغول بررسی این اعتراضات هستیم و احتمال این امر نیز وجود دارد که چند نفر دیگر به تعداد راه‌یافتگان به مرحله سوم افزوده شوند.

بهبودی در پایان سخنان خود بیان کرد: مرحله سوم دوازدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم شامل آزمون کتبی ترجمه و مفردات قرآن کریم نیز طی روز ۱۵ دی‌ماه سال جاری در محل سازمان دارالقرآن الکریم برگزار خواهد شد.

یادآور می‌شود، راه‌یافتگان به مرحله سوم دوازدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم توانستند تا در آزمون مرحله دوم حدنصاب لازم را در رشته‌های حسن حفظ (نمره ۹۰)، تجوید (نمره ۴۰)، صوت و لحن (نمره ۱۵) و وقف و ابتدا (نمره ۲۵) کسب کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.