پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱

فراخوان نمایشگاه آثار عکاسی پنجمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی

پنجمين كنگره اخلاق پزشكي

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در نظر دارد همزمان با پنجمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی نمایشگاهی آثار عکاسی اخلاق پزشکی را برگزار نماید.

به گزارش مفدا کاشان، نمایشگاه آثار عکاسی پنجمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی با عنوان "دریچه"  با هدف فراهم نمودن بستر هنر برای ارائه خدمات درمانی و  ارائه بهتر خدمات سلامت در جامعه با موضوعات؛ نوع دوستی در ارتباط بیمار و پزشک، شرافت و درستکاری حرفه مندان سلامت، عدالت در ارائه خدمات سلامت، احترام متقابل بیمار و پزشک و تعالی فرهنگی برگزار می شود.

هر هنرمند می تواند با ارسال حداکثر 4 اثر به آدرس festival@goums.ac.ir  در جشنواره شرکت نماید. عکس ارسالی باید در اندازه 50*70 و وضوح 200 dpi و حداکثر حجم 110 مگابایت باشد. ویرایش عکس در حد اصلاح نور ، رنگ و کراپ تا حدی  مجاز است که به اصالت عکس لطمه وارد نکند، دبیرخانه جشنواره از پذیرش عکسهای فتومونتاژ شده ، کولاژ و پانوراما معذور است .

عکسهای ارسالی نباید دارای امضا عکاس، پاسپارتو، حاشیه ، تاریخ، واتر مارک،لوگو و تاریخ یا هر نماد دیگری باشد. در صورتی که کیفیت آثار ارسالی برای چاپ در نمایشگاه مناسب نباشد اصل فایل درخواست خواهد شد، در صورت عدم ارائه عکس، اثر مذکور حذف خواهد شد.

عکسها باید دارای عنوان بوده و اطلاعات مربوط به مکان و زمان عکسبرداری و محل، دوربین مورد استفاده در هنگام ارسال  ایمیل ذکر گردد.

آثاری که با ویژگی های کیفیت مناسب و پردازش عکس،رعایت اصول اولیه عکاسی ، خلاقیت و نوآوری و نگاه متفاوت در عکاسی ، دقت در انتقال پیام و استفاده از تکنیک و همچنین توجه به نیاز فرهنگی و اجتماعی امروز تولید شده باشند و به مفهوم امید ، آگاهی بخشی و نشاط و ترویج سبک زندگی صحیح می پردازند در اولویت خواهند بود.

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در جشنواره:

عکس ارائه شده از آثار در سامانه باید به صورت کامل، واضح و با کیفیت باشد.

عکس باید از طریق ایمیل festival@goums.ac.ir به جشنوره ارسال شود.

عکسهای ارسالی همراه با مشخصات کامل شرکت کننده  ( نام ، نام خانوادگی، کد ملی، استان، شهر، آدرس، رشته و تحصیلات و...) ارسال شود.

پنجمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی با محوریت اخلاق پزشکی ، اخلاق در ارائه خدمات سلامت ، اخلاق در پژوهشهای پزشکی ، اخلاق در سیاستگذاری سلامت و اخلاق پزشکی و سرطان از تاریخ اول تا سوم آذرماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان  و با همکاری با همکاری مرکز تحقیقات اخلاق به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان و و تاریخ علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، وزارت بهداشت در شهر گرگان برگزار می شود.

شایان ذکر است همزمان با کنگره مذکور اولین همایش مدرسین اخلاق پزشکی کشور نیز در تاریخ مذکور برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.