شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸

بدون احتساب نفرات نخست تا سوم

برگزیدگان رشته مقاله نویسی مرحله پایانی سی ودومین جشنواره ملی قرآن وعترت دانشگاهیان کشور مشخص شد

کتاب قرآن

برگزیدگان رشته مقاله نویسی مرحله پایانی سی و دومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور ، در دو گروه دانشجویان و اساتید مشخص شد.

به گزارش مفدا، کمیته فنی سی ودومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور در اطلاعیه شماره ۶ خود برگزیدگان رشته مقاله نویسی  این دوره ازجشنواره در دو گروه دانشجویان و اساتید  را بدون اعلام نفرات اول تا سوم، مشخص کرد.

کمیته فنی جشنواره ملی پس از دریافت آثار از دستگاه‌ها و دانشگاه‌های شرکت کننده در رشته مقاله نویسی و همچنین داوری آثار در دبیرخانه جشنواره، برگزیدگان را بر اساس حروف الفبا مشخص کرد.

نفرات اول تا سوم این رشته در آیین افتتاحیه این جشنواره که روز سه‌شنبه ۷ آذر ماه در حوزه هنری تهران برگزار می‌شود، اعلام و جوایز و لوح تقدیر خود را دریافت خواهند کرد.

جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر  کشور هر ساله توسط یکی از دستگاه‌ها و نهادهای دانشگاهی برگزار می‌شود که میزبان سی و دومین دوره این جشنواره ملی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که آیین افتتاحیه و تقدیر از برگزیدگان طی روزهای ۶ تا ۸ آذرماه در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

برگزیدگان رشته مقاله نویسی مرحله پایانی سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور  به تفکیک دستگاه‌های دانشگاهی به شرح زیر است:

مقاله نویسی دانشجویان

نام و نام خانوادگی برگزیدگان

دستگاه/دانشگاه

احمد الهیاری بوزنجانی

وزارت علوم

حسن رحمانی زاده

دانشگاه آزاد

حسین قائد امینی

وزارت بهداشت

مقاله نویسی اساتید

نام و نام خانوادگی برگزیدگان

دستگاه/دانشگاه

فرشته بهمنش

وزارت بهداشت

مهدی مختار زاده

دانشگاه آزاد

نسیم بیگی بروجنی و اصغر سپهوند

وزارت بهداشت

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.