دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳

به گزارش خبرگزاری مفدا – جهرم

روندآشنایی با آئین نامه شورای انضباطی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی جهرم

دانشگاه علوم پزشکی جهرم

روندآشنایی با آئین نامه شورای انضباطی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی جهرم

کارگاههای آشنایی با آئین نامه شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جهرم برای سه گروه از دانشجویان جدید الورود در سال ۱۳۹۶ برگزار شده است .

به گزارش خبرگزاری مفدا جهرم  "  به نقل از محمد فرجی دبیر شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جهرم  با آغاز سال تحصیلی جدید  کارگاه آموزشی آشنایی با آئین نامه قوانین و مقررات انضباطی ویژه کلیه دانشجویان ورودی مهر ماه۹۶ دانشگاه به تفکیک رشته در دانشکده پرستاری و پیراپزشکی و سایت دانشگاه علوم پزشکی برگزار شده است  .

هدف از برگزاری این کارگاهها، آشنایی دانشجویان جدیدالورود با قوانین و مقررات محیط آموزشی و حفظ و سیانت از جایگاه دانشگاه و کمک به سالم نگه داشتن محیط آموزشی، حفظ و کرامت شأن دانشجو  و دانشگاهیان می باشد.

در این سلسله کارگاهها دانشجویان از مفاد آئین نامه و شیوه نامه اجرایی انضباطی مطلع شدند و سپس فرم تعهدنامه انضباطی دانشجویان جدید الورود برابر با دستورالعمل شورای انضباطی مرکزی در اختیار دانشجو قرار داده و تعهد نامه اخذ گردید  .

قابل ذکر است کارگاههای مذکور برای سه گروه از دانشجویان رشته های پرستاری  ،   علوم پزشکی و علوم آزمایشگاهی  در تاریخهای ۱۷ و ۲۶   و ۳۰ مهر ماه برگزار شد  .

در پایان جلسات هر کارگاه پمفلت آئین نامه پوشش و رفتار حرفه ای  در محیط های آموزشی  بصورت تفکیک شده در اختیار دانشجویان دختر و پسر قرار گرفت  .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.