دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵

برگزاری کارگاه آموزشی با چه نرم افزارهایی کسب درآمد کنم

وارستگان

کارگاه آموزشی" نرم افزارهایی که می توان با آن ها کسب درآمد کرد، در علوم پزشکی وارستگان برگزار گردید.

به گزارش مفدا وارستگان،  کارگاه آموزشی با عنوان "چه نرم افزارهایی یاد بگیرم تا بتوانم در کنار مهارت خود از آنها کسب درآمد کنم"  امروز مورخ 29 آبان ماه 96 در دانشگاه علوم پزکشی وارستگان برگزار گردید.

این کارگاه شامل بخش های مختلفی که در جهت روش هایی که موجب موفقیت در کسب  و کار در تخصص های علوم کامپیوتر میشود بود .محور اصلی همایش معرفی یکسری کسب و کار ها و تخصص های حوزه ی فناوری اطلاعات بود که ضمن معرفی هر تخصص بازار کارهای داخلی و خارجی نیز معرفی گردید، عمده مباحث این کارگاه سوق دادن دانشجویان علاقه مند به کامپیوتر و حوزه های فناوری اطلاعات جهت کسب تخصص های مورد نیاز و به روز و کسب درآمد با استفاده از علایق آنها بود . در این همایش مزایای کار در حوزه ی علوم رایانه بیان گردید از جمله ی سایت سالاری به جای رابطه سالاری، عدم اهمیت مدرک تحصیلی در حوزه های کاری کامپیوتر، تخصص که به عنوان مهمترین عامل شناخته شده همچنین ساخت یک رزومه ی کاری و سابقه ی کار بدون نیاز به کار در شرکت .
در این همایش چهار گروه اساسی برنامه نویسی از جمله اندروید نویسی ،برنامه های تحت کامپیوتر و وب سایت ها و هسته نویسی بیان گردید و معایب و مزایای هر یک از تخصص ها به طور کامل همراه با مثال بیان گردید. در بخش دیگری از این همایش نگاهی به طراحی و نرم افزارهای مطرح این حوزه و بازارکارهای هر نرم افزار برای علاقه مندان به این حوزه بیان گردید.
در پایان همایش دانشجویان علاوه بر دسته بندی تخصص های حوزه ی کامپیوتر با بازار کار و دستاوردهای این حوزه بیشتر آشنا شده و علایق خود را نیز بیان نمودند .این همایش ذهنیت دانشجویان را به ادغام رشته های علوم پزشکی و علوم کامپیوتر برای بیان ایده و طرح های جدید شکوفا نمود. و در پایان همایش با تشکر از انجمن لینکاپ و گروه فناوری اطلاعات سلامت برای برگزاری همایش از دانشجویان دعوت گردید تا در مراسم رونمایی لینکاپ در تاریخ 8 آذر ماه شرکت نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.